Kūno kultūra

Ilgai laukta pergalė

IMG 20190516 152651Š.m. gegužės  15 d. mūsų gimnazijoje įvyko „Basketnews“ krepšinio turnyro mažosios taurės finalai. Finalo varžybose dalyvavo Tauragės Vesmės, Kelmės J. Graičiūno, Kauno raj. Rokų ir mūsų gimnazijos komandos.

Po atkaklių finalinių kovų taurę iškovojo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda. Varžybų pertaukų metu žiūrovus  ir žaidėjus linksmino žaviosios „Diva“ šokėjos.

Kūno kultūros mokytojai L.Kursevičienė ir R.Morkūnas

Tinklinio turnyras „Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“ 2019

Balandžio 18 d. IMG 20190419 112226mIMG 20190419 112505ūsų gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio turnyras Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurė“. Turnyre dalyvavo: Vaclovo Giržado progimnazija, Vievio, Elektrėnų „Versmės“, Kruonio gimnazijos bei Kaišiadorių Algirdo Brazausko  gimnazijos I ir II komandos. Po itin įtemptos kovos I vietą iškovojo - Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda (trenerė Raminė Šarapienė), II vietą laimėjo - Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos I-a komanda ( Kipras Vaičius (IVft-bm), Kornelijus Bakūnas (IVhs), Gytis Stulgaitis (IVbm), Rapolas Liubševičius (IVft-bm), Urtė Petronytė (IVbm), Miglė Repčinskaitė (IVbm), Greta Jasiūnaitė (IIhs) (trenerė Laimutė Kursevičienė), III vietą užėmė Vievio gimnazija (trenerė Zita Narkeliūnaitė).

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

Tinklinio turnyras Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje

20160211 1448481Š.m. vasario 11 d. mūsų gimnazijos vaikinų  tinklinio komanda dalyvavo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos organizuotame tinklinio turnyre, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

I vietą iškovojo šeimininkai (trenerė Ramunė Šarapienė).

II vietą laimėjo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda: Kymantas Vitkauskas, IIIa, Augustinas Maldžius, IIIa, Mantas Blaževičius, IVbm-ft, Karolis Kursevičius, IVft, Raivydas Česlauskas, IVft, Rokas Savickas, IIIbm-ft, Lukas Zigmantavičius, IIIa. Naudingiausiu komandos žaidėju tapo Kymantas Vitkauskas (trenerė Laimutė Kursevičienė).

III vietą užėmė Vievio gimnazijos komanda (trenerė Zita Narkeliūnaitė).

Turnyro metu šoko mūsų gimnazijos šokių grupė „Antrokės“. Dėkojame merginoms už gražų pasirodymą ir sukurtą puikią nuotaiką viso turnyro metu.

Kūno kultūros mokytoja

Laimutė Kursevičienė

Autorės fotogrf.

Krepšinio turnyras 3x3 „Rūkymas ar sveikata“

Lapkričio 19 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pakvietė rajono mokyklų, taip pat Birštono ir Kauno Rokų gimnazijų merginų ir vaikinų krepšinio komandas atvykti į krepšinio turnyrą 3x3 „Rūkymas ar sveikata“, skirtą tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. 3x3 2015 11 19

Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje žaidė net 36  įvairaus amžiaus komandos. Sėkmingai šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimanzijos komandos. I vietą vaikinų 10-tų klasių grupėje iškovojo Rimantas Kirkickas (II fg), Mantvydas Lazauskas (II a), Vytenis Norkūnas (II fg) ir Rokas Tamulevičius (II fg).

Merginų grupėje II vietą laimėjo komanda, kurioje žaidė Augustė Barzdaitė (IV hs1), Evelina Kanaševičiūtė (III), Miglė Sunelaitytė (III) ir Ema Tkačiovaitė (II fg).

Vitoldas Maksimovas (III), Dominykas Šalvaitis (III bm-ft), Arnas Vansevičius (III) ir Kymantas Vitkauskas (III) 11-tų klasių grupėje liko III vietoje.

Nedaug trūko, kad ir ketvirta mūsų gimnazijos komanda, kurios sudėtyje buvo Edgaras Jastrembskis (I a), Vytautas Jūras (I a), Ignas Mikulis (I f) ir Justas Žilinskas (II b) taip pat iškovotų medalius.

Šiose varžybose teisėjavo gimnazistai Arvydas Ivanauskas, Gabrielius Kičas, Mantvydas Lazauskas, Vitoldas Maksimovas, Dominykas Šalvaitis, Rokas Tamulevičius, Lukas Urbonas ir Kymantas Vitkauskas.

Daugiau apie turnyrą: Turnyrinės lentelės, KaišiadoriųVSB

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Bėgimas Algirdo Brazausko gimnazijoje

Spalio 14 d. (trečiadienį) gimnazijos aikštyne bei Algirdo Brazausko parke vyks                  6-asis bėgimas Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus taurei laimėti.begimas logo

Kartu vyks Kaišiadorių rajono mokinių kroso pirmenybės bei pirmą kartą mūsų gimnazijoje organizuojamas Solidarumo bėgimas.

Varžybų pradžia 12 val. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Registracija tel. 8 698 36687 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki spalio 12 d.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Lapkritis 2019