Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

III vieta finalinėse kroso estafetės varžybose

Kėdainiuose įvyko 2015 metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos kroso estafetės finalinės varžybos. Dėl nugalėtojų vardo kovojo 28 Lietuvos miestų ir rajonų bendrojo ugdymo mokyklų komandos. 

Pernai laimėjusi varžybas, šiais metais poziciją užleidusi Šiaulių sporto vidurinės mokyklos bei Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos bėgikams, Algirdo Brazausko gimnazijos kroso estafetės komanda iškovojo III vietą.

Prizininkais  tapo Guostė Stulginskytė (III bm), Rimgaudas Pabiržis (III bm), Karolina Staškevičiūtė (III bm), Matas Kupčiūnas (IV hs1), Justina Gerbutavičiūtė (IV bm), Ignas Jasonas (III ft), Gabija Cvilikaitė (IV hs1) ir Modestas Pabiržis (IV bm).

Daugiau apie varžybas

2015 05 02 Kroso estafetes prizininkai

 

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Bėgimas „Anykščiai - Puntuko akmuo - Anykščiai“

Anykščiuose jau 52-ąjį kartą įvyko bėgimas „Anykščiai - Puntuko akmuo - Anykščiai“, kuriame pirmą kartą dalyvavo mūsų gimnazijos lengvaatlečiai. Kazys Truskauskas Anyksciai 2015
NUGALĖTOJU 6 km distancijoje tapo Kazys Truskauskas (III ft), ketvirtas šiame nuotolyje liko Rokas Naudžiūnas (I fg), o 11 km penkta savo amžiaus grupėje atbėgo Greta Vainaitė (IV hs1).

Daugiau apie varžybas

 

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Tinklinio turnyras Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurei laimėti

100 4129100 4122

Balandžio 20 d. Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko tinklinio turnyras Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurei laimėti. Dėl taurės varžėsi Vievio, Žiežmarių, Elektrėnų „Versmės“ ir Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos. Džiaugiamės, kad taurė ir vėl liko mūsų gimnazijoje.

I vietą iškovojo Kaišiadorių Algirdo gimnazijos komanda (Emilija Šermukšnytė, IVbm-hs, Augustė Barzdaitė, IIIhs1, Rugilė Grendaitė, IIIhs1, Aivis Radlinskas, IIIbm-ft, Karolis Kursevičius, IIIft, Kymantas Vitkauskas, IIf, trenerė Laimutė Kursevičienė).

II vietą laimėjo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda (trenerė Ramunė Šarapienė).

III vietą laimėjo Vievio gimnazijos komanda (trenerė Zita Narkeliūnaitė).

IV-ta liko Žiežmarių gimnazijos komanda (treneris Almiras Kavaliauskas).

Dėkojame varžybų vyr. teisėjui Justinui Kursevičiui ir sekretorei Elžbietai Liutkevičiūtei bei šokėjų grupei „Pirmokės“, kurios mus džiugino per varžybų pertraukas.

 

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

1-oji vieta rajono mokinių olimpinio festivalio KREPŠINIO varžybose

Finišavo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajono mokyklų vaikinų (gimusių 1998 metais ir jaunesn.) krepšinio varžybos, kuriose iškovojusi visas 6 pergales NUGALĖTOJA tapo Algirdo Brazausko gimnazijos I - II klasių komanda. lmof 2015

Komandoje žaidė:

Rimantas Kirkickas (I fg), Mantvydas Lazauskas (I a), Vitoldas Maksimovas (II b), Arnas Mikuckis (II f), Rokas Naudžiūnas (I fg), Vytenis Norkūnas (I fg), Audrius Parniauskas (II f), Dominykas Šalvaitis (II fg), Andrius Tamašauskas (I fg), Rokas Tamulevičius (I fg), Arnas Vansevičius (II f), Kymantas Vitkauskas (II f), Justinas Žilinskas (I b).

Varžybų rezultatai

Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija Algirdo Brazausko gimnazija 61:72

Taškus pelnė K.Vitkauskas - 19, R.Tamulevičius - 11, D.Šalvaitis - 11, R.Kirkickas - 9, M.Lazauskas - 6, V.Maksimovas - 5, A.Vansevičius - 5, A.Mikuckis - 2, R.Naudžiūnas - 2, V.Norkūnas - 2.

Algirdo Brazausko gimnazija – Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla 85:46

Taškus pelnė R.Tamulevičius - 25, K.Vitkauskas - 21, D.Šalvaitis - 13, J.Žilinskas - 7, M.Lazauskas - 5, R.Kirkickas - 4, R.Naudžiūnas - 4, V.Maksimovas - 2, A.Vansevičius - 2, A.Mikuckis - 2.

Žiežmarių gimnazija Algirdo Brazausko gimnazija 45:82

Taškus pelnė D.Šalvaitis - 29, R.Tamulevičius - 23, K.Vitkauskas - 18, V.Maksimovas - 6, J.Žilinskas - 4, A.Vansevičius - 2.

Algirdo Brazausko gimnazija – Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija 79:57

Taškus pelnė R.Tamulevičius - 27, D.Šalvaitis - 27, V.Maksimovas - 8, R.Kirkickas - 7, A.Tamašauskas - 6, V.Norkūnas - 2, M.Lazauskas - 2.

Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla Algirdo Brazausko gimnazija 44:69

Taškus pelnė D.Šalvaitis - 21, V.Norkūnas - 13, R.Kirkickas - 7, V.Maksimovas - 6, J.Žilinskas - 6, M.Lazauskas - 6, A.Tamašauskas - 4. R.Naudžiūnas - 4, A.Vansevičius - 2.

Algirdo Brazausko gimnazija – Žiežmarių gimnazija 92:63

Taškus pelnė K.Vitkauskas - 40, R.Kirkickas - 16, M.Lazauskas - 8, J.Žilinskas - 7, V.Norkūnas - 7, V.Maksimovas - 6. A.Vansevičius - 4, A.Mikuckis - 4.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Krepšinio turnyras tarp I - IV klasių

Finišavo beveik keturis mėnesius vykusios krepšinio varžybos tarp I - IV klasių.

Finale nugalėtojais tapo I fg klasės vaikinai, įveikę IV bm klasę.  Varžybose dėl III vietos tarp III bm-ft ir III bm, hs1 klasių komandų stipresni buvo pastarieji.

Galutinė turnyrinė lentelė

I vieta - I fg (Rokas Tamulevičius, Vytenis Norkūnas, Rimantas Kirkickas, Rokas Naudžiūnas, Andrius Tamašauskas, Martynas Vasiliauskas, Tomas Šukys, Tomas Muškieta)

II vieta - IV bm (Lukas Žilinskas, Povilas Kudžma, Lukas Sidaras, Adomas Vaicekauskas, Modestas Pabiržis, Saulius Kazakevičius, Saulius Naudžiūnas, Iveta Markevičiūtė, Justina Gerbutavičiūtė)

III vieta - III bm, III hs1 (Rimgaudas Pabiržis, Donatas Kudžma, Juozas Nasevičius, Jokūbas Veitelė, Reigerdas Lazauskas, Elžbieta Liutkevičiūtė)

IV vieta - III bm-ft Logo krepsinis

V vieta - II f

VI vieta - II fg

VII vieta - III hs3

VIII vieta - II b, II hs, I a

IX vieta - III ft, III hs2

X vieta - I b, IV hs2

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 69 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5231489
http://1rxpills.com/