Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

Makaronų tiltų čempionato finalas Vilnius TECH

Gegužės 16 d., lydimi mokytojos Ritos Marozienės, mes, penki I KTU klasės mokiniai, Gabija Davalgaitė, Emilija Marija Brazytė, Mileta Garmutė, Justas Stonys ir Austėja Kertenytė vykome į Vilniaus Tech universitete vykusį respublikinį Makaronų tiltų čempionatą. STEAM projektinės veiklos metu su fizikos mokytojos Gražinos Kairevičienės pagalba sukonstravome tiltą iš makaronų, pritaikydami matematikos ir fizikos žinias. Nors šiais metais mūsų lūkesčiai nepasiteisino, turėjome puikią galimybę išbandyti savo jėgas kaip inžinieriai ir pasimokyti iš savo bei kitų komandų klaidų. Turiningai praleidę laiką universitete, namo grįžome su dideliu noru tobulėti ir kitais metais dalyvauti čempionate daug sėkmingiau.

 

20240516_112128 20240516_112604 20240516_112848 VideoCapture_20240516-133207

 

Austėja Kertenytė, I KTU 

 

Finansinio raštingumo savaitė

444 333

Finansinio raštingumo savaitė pavirto į visą mėnesį renginių apie finansus. Šį kartą pas mus svečiavosi Vaiva Sabaliauskaitė, kuri gimnaziją baigė prieš 15 metų, Vilniaus universitete studijavo ekonomiką, dirba savo svajonių darbovietėje - SEB banke. Vaiva atvyko papasakoti apie save, finansų valdymą. Ekonomistams rūpi žmonių pinigai, kaip padaryti, kad žmonės pinigų neprarastų, kad juos taupytų ir santaupos didėtų. Vaiva kalbėjo ir apie savo karjeros vingius. Besimokydama mokykloje, svajodama apie ekonomikos studijas universitete, dirbdama banke, negalvojo, kad teks vadovauti grupei programuotojų, gilintis į jų darbo specifiką.

Vaivai padovanojome suvenyrų su gimnazijos simbolika, pakvietėme dalyvauti gimnazijos 100-mečio šventėje.

 

Ekonomikos mokytoja Rasa Suslavičienė,

karjeros koordinatorė Rita Marozienė 

 

Susitikimas su rašytoju Timu Petraičiu

20240417 12033620240417 120303Kaišiadorių viešoji biblioteka mūsų gimnazistus pakvietė į finansinio raštingumo savaitės renginį - rašytojo, psichologo psichoterapeuto Timo Petraičio knygos „Pinigų laiškai“ pristatymą. Psichologas papasakojo apie savo asmeninį santykį su pinigais: jų yra arba nėra, juos galima ir reikia uždirbti, reikia kelti sau finansinius tikslus. Rašytojas pastebėjo, kad vieni žmonės pinigus uždirba kurdami verslus, kiti - taupydami tuos pinigus, kuriuos uždirba. Jis pats yra iš tų, kurie taupo. Turtas yra tai, ko neišleidi. Per penkerius metus sutaupė 70 tūkstančių eurų, dirbdamas psichologu ir laisvalaikiu dirbdamas maisto kurjeriu. Gimnazistams patiko bendrauti su žmogumi, nuoširdžiai atsakančiu į visus jų klausimus. Gal ir mūsų bibliotekoje atsiras Timo Petraičio „Pinigų laiškai“.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė 

 

Dar kartą apie savanorystę

22 11

Dar kartą apie savanorystę gimnazijoje pasakojo Jaunimo savanoriškos tarnybos dalyvė, atstovaujanti organizacijai „Ne imti, o duoti“, Aistė Abramavičiūtė. Ji gimnazijos pirmokams papasakojo apie savo savanorystės patirtį, tiek blogąją, tiek gerąją. Kiekvieno savanorio veikloje buvo momentų, kai jis jautėsi blogai dėl savo atliekamo darbo, nes liko nesuprastas aplinkinių, į kuriuos jis kreipėsi kaip savanoris. Bet savanorystė padeda įgyti bendrąsias kompetencijas, padedančias įsitvirtinti gyvenime, profesinėje veikloje. 

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė 

 

Atvirų durų diena

Visoje Lietuvoje balandžio 12-13 d. profesinėse mokyklose vyko atvirų durų dienos. Mes lankėmės VKPM Kaišiadorių skyriuje. Čia yra ruošiami apdailininkai, virėjai, kompiuterinio projektavimo operatoriai, žemės ūkio gamybos verslo darbuotojai, apskaitininkai, suvirintojai, dekoratyvinio apželdinimo darbuotojai. Įdomu buvo išbandyti, ką veikia šių specialybių atstovai. Patiko klijuoti plyteles, mūryti, važiuoti traktoriumi, naudotis įvairiomis kompiuterinėmis programomis, dekoruoti sausainius, daryti kokteilius. Diena buvo labai turininga.

 

1 2 3 4

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 92 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854108
http://1rxpills.com/