Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Biologija

Istorijos olimpiada

Įvyko Lietuvos mokinių istorijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas. Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

10 klasė

II vieta – Kamilė Pupalaigytė (II hs), mokytoja Ona Jodonytė;

III vieta – Kamilė Urulevičiūtė (II fg), mokytoja Ona Jodonytė.

11 klasė

I vieta – Gabrielė Barauskaitė (III hs1), mokytoja Ona Jodonytė;

III vieta – Liepa Kavaliauskaitė (III bm), mokytojas Rimvydas Dekas;

III vieta – Justė Jurevičiūtė (III bm), mokytojas Rimvydas Dekas.

12 klasė

I vieta – Gabija Gradeckaitė (IV bm), mokytoja Ona Jodonytė;

II vieta – Raminta Zujūtė (IV hs1), mokytoja Ona Jodonytė;

III vieta – Lukas Jaskutis (IV hs1), mokytoja Ona Jodonytė. 

Į Lietuvos mokinių istorijos olimpiados respublikinį etapą vyksta Gabija Gradeckaitė.

 

Informacijos centras-biblioteka 

 

Rajono biologijos olimpiada

Įvyko Lietuvos mokinių biologijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas. Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

 9 klasė

II vieta – Gabija Zakarauskaitė (I KTU).

 10 klasė

II vieta – Toma Bartninkaitė (II fg);

III vieta – Ieva Tamutytė (II fg).

11 klasė

I vieta – Deimantė Pabiržytė (III bm);

II vieta – Jokūbas Sabanskis (III bm).

12 klasė

I vieta – Aura Matuliūkštytė (IV bm);

II vieta – Beatričė Berulytė (IV bm);

III vieta – Karolis Evseičikas (IV bm).

Šių gimnazistų mokytoja Virginija Aleksiūnienė

 

Informacijos centras-biblioteka 

 

Biologijos olimpiada

Įvyko Lietuvos mokinių biologijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas (nuotoliniu būdu). Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

 9 klasė

 I vieta – Pijus Slavinskas (Ifg kl.).

 10 klasė 

I vieta – Jokūbas Sabanskis (IIfg1 kl.);

II vieta – Agata Zhulenko (IIfg1 kl);

III vieta – Deimantė Pabiržytė (IIfg1 kl.).

 11 klasė

I vieta –  Aura Matuliūkštytė (IIIbm kl.);

II vieta – Beatričė Berulytė (IIIbm kl.);

III vieta  – Austėja Kanclerytė (IIIbm kl.).

 12 klasė

 II vieta – Neilė Antanavičiūtė (IVbm kl.);

III vieta – Rugilė Morkūnaitė (IVbm kl.).

Mokinius parengė mokytoja Virginija Aleksiūnienė. 

 

Informacijos centras-biblioteka

 

 

 

Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje 2021

paveiks

 

Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje, kuri vyko kovo 18-20 dienomis, iš Kaišiadorių rajono buvo pakviestos ir dalyvavo dvi mūsų gimnazistės: Ieva Jurevičiūtė (IV bm klasė) ir Aura Matuliūkštytė (IIfg1 klasė). Respublikinėje olimpiadoje nuotoliniu būdu savo amžiaus grupėse mokiniai atliko sudėtingas teorines ir laboratorinių darbų užduotis.

IEVA JUREVIČIŪTĖ pateko tarp 30 geriausiųjų Lietuvos 12- okų biologų!

AURA MATULIŪKŠTYTĖ 10 klasių mokinių grupėje užėmė garbingą prizinę III-iąją vietą!

Džiaugiamės ir sveikiname gimnazistes ir jų mokytoją Virginiją Aleksiūnienę.

 

Gamtos-socialinių mokslų metodinė grupė

 

 

Sveikiname

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo rezultatai:

9 klasės

I vieta – Deimantė Pabiržytė;

II vieta – Jokūbas Sabanskis.

10 klasės

I vieta – Aura Matuliūkštytė;

II vieta – Beatričė Berulytė.

11 klasės

I vietaElzbieta Fedorinaitė;

II vieta – Rugilė Morkūnaitė.

12 klasės

I vieta – Ieva Jurevičiūtė;

II vieta – Austėja Andriulytė;

III vieta – Augustė Matuliūkštytė.

Į respublikos biologijos olimpiadą vyks antrokė Aura Matuliūkštytė ir ketvirtokė Ieva Jurevičiūtė. Sveikiname gimnazistus ir jų mokytoją Virginiją Aleksiūnienę.

 

Informacijos centras-biblioteka

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 64 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854095
http://1rxpills.com/