Chemija

Respublikinis konkursas „STEAM pavasaris“

Gimnazistų komanda S. Bagdonas, M. Ašmenaitė, A. Česaitė ir L. Staninaitė (I KTU) sėkmingai dalyvavo respublikiniame moksliniame praktinių-kūrybinių veiklų konkurse „STEAM pavasaris“. Visi atstovavo skirtingoms komandoms. Labiausiai pasisekė Melitai, kurios komanda laimėjo II vietos diplomą devintokų tarpe. Sveikiname visus gimnazistus ir jų mokytoją L. Sabaliauskienę.

Informacijos centras-biblioteka

Respublikinėje chemijos olimpiadoje – Aura Matuliūkštytė

Kovo 9-11 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos mokinių chemijos olimpiada. Džiaugiamės, kad tarp  pačių geriausių chemikų yra ir mūsų IV bm klasės gimnazistė Aura Matuliūkštytė. Aura puikiai įveikė eksperimentines ir teorines užduotis, su komanda laimėjo antrą vietą protmūšyje. Džiaugiamės ir linkime sėkmės J.Janickio chemijos konkurso baigiamajame etape, kuris vyks gegužės 4 dieną KTU.

Chemijos olimpiada

Įvyko Lietuvos mokinių chemijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas. Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

9 klasė

II vieta – Ausma Česaitė (I KTU);

III vieta – Goda Bartninkaitė (I KTU).

10 klasė

I vieta – Simona Tamošiūnaitė (II fg);

II vieta – Pijus Slavinskas (II fg);

III vieta – Ieva Tamutytė (II fg).

11 klasė

I vieta – Justė Jurevičiūtė (III bm);

II vieta – Agata Zhulenko (III bm);

III vieta – Miglė Valentinavičiūtė (III bm).

12 klasė

II vieta – Aura Matuliūkštytė (IV bm);

III vieta – Beatričė Berulytė (IV bm).

Į respublikinį olimpiados etapą pakviesta Aura Matuliūkštytė.

Šių gimnazistų chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė.

Informacijos centras-biblioteka

Respublikinis chemijos konkursas

Įvyko jau 7-asis respublikinis Bronislovo Lubio chemijos konkursas Jonavos Senamiesčio gimnazijoje. Mūsų gimnazijai atstovavo Toma Bartninkaitė (II fg), Simona Tamošiūnaitė (II fg), Melita Ašmenaitė (I KTU) ir Goda Bartninkaitė (I KTU). Mokiniams teko varžytis protmūšyje, spręsti teorines ir eksperimentines užduotis. Konkurse dalyvavo 21 komanda. Gimnazistės išsprendė daug užduočių, puikiai atliko eksperimentus, užėmė 8 vietą.

Jono Janickio chemijos konkursas

tinklapiui janickis

Gegužės 6 d. KTU vyko respublikinio Jono Janickio chemijos konkurso baigiamasis etapas. Konkurso tikslas – sudominti moksleivius chemijos mokslu, suteikti jiems galimybę įvertinti savo žinias bei supažindinti su cheminės technologijos fakultetu. Šiemet konkurse dalyvavo daugiau  nei  700 (8-12 klasių) mokinių. Džiaugiamės, kad tarp geriausių, pakviestų dalyvauti eksperimente, ir trečiokės Guoda Laurušonytė ir Aura Matuliūkštytė. Nuotraukoje kartu su Aura ir Guoda  fakulteto dekanas dr. Kęstutis Baltakys.