Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Jono Janickio chemijos konkursas

tinklapiui janickis

Gegužės 6 d. KTU vyko respublikinio Jono Janickio chemijos konkurso baigiamasis etapas. Konkurso tikslas – sudominti moksleivius chemijos mokslu, suteikti jiems galimybę įvertinti savo žinias bei supažindinti su cheminės technologijos fakultetu. Šiemet konkurse dalyvavo daugiau  nei  700 (8-12 klasių) mokinių. Džiaugiamės, kad tarp geriausių, pakviestų dalyvauti eksperimente, ir trečiokės Guoda Laurušonytė ir Aura Matuliūkštytė. Nuotraukoje kartu su Aura ir Guoda  fakulteto dekanas dr. Kęstutis Baltakys.

 

 

 

 

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

 

Džiaugiamės

444

Neilė Antanavičiūtė (IVbm kl.) parengė tiriamąjį brandos darbą „Kaišiadorių rajono versmių vandens kokybės tyrimas“. Jį sėkmingai pristatė gimnazijoje ir respublikinėje tiriamųjų darbų konferencijoje Marijampolės Sūduvos gimnazijoje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mokytoja Laima Sabaliauskienė

 

Chemijos olimpiada

Įvyko Lietuvos mokinių chemijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas (nuotoliniu būdu). Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

9 klasė

I vieta – Pijus Slavinskas (Ifg kl.);

II vieta – Simona Tamošiūnaitė (Ifg kl.);

III vieta – Toma Bartninkaitė (Ifg kl.).

10 klasė

I vieta – Justė Jurevičiūtė (IIfg1 kl.);

III vieta – Jokūbas Sabanskis (IIfg1 kl.).

11 klasė

I vieta –  Aura Matuliūkštytė (IIIbm kl.);

II vieta – Beatričė Berulytė (IIIbm kl.);

III vieta  – Karolis Evseičikas (IIIbm kl.).

12 klasė

I vieta – Neilė Antanavičiūtė (IVbm kl.);

II vieta – Rugilė Morkūnaitė (IVbm kl.).

 

Mokinius parengė mokytoja Laima Sabaliauskienė. 

 

Informacijos centras-biblioteka

 

 

Chemijos konkurse

Jonavos Senamiesčio gimnazijos bendruomenė, siekdama populiarinti dr. Bronislovo Lubio idėjas, šeštą kartą organizavo respublikinį dr. B. Lubio chemijos konkursą 9-10 (I-II gimnazijų) klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo 68 mokiniai iš 17 gimnazijų, tarp jų ir Ifg klasės mokinės Simona Tamošiūnaitė ir Ieva Tamutytė bei IIfg klasės mokinės Miglė Valentinavičiūtė ir Justė Jurevičiūtė. Mokiniai stebėjo dokumentinę apybraižą apie dr. B.Lubį, rungėsi protmūšyje, sprendė teorines ir eksperimentines užduotis, dalyvavo ekskursijojepo AB „Achema“. Šio konkurso tikslas yra skatinti mokinius kūrybiškai taikyti praktines ir teorines chemijos žinias, ugdyti atsakingą požiūrį į technologijų ir gamtos suderinamumą, bendrauti ir bendradarbiauti. Džiaugiamės, kad gimnazistėms puikiai pavyko atstovauti gimnazijai, užimta 7 vieta. Konkurso taurės šiemet iškeliavo į Vilniaus licėjų, Alytaus ir Kėdainių mokyklas.

  

1 2T2A0499 lub1 Lubio visi lubys_5 migl mokytojai t54t5

 

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė 

 

Jaunųjų tyrėjų pasiekimai

Gruodžio 12 d. jaunieji  „Protono“ tyrėjai  Austėja Kanclerytė ir Karolis Evseičikas dalyvavo respublikiniame konkurse „Idėjų mugė“. Didžiuojamės savo kantriais tyrėjais, per porą rudens mėnesių suspėjusiais atlikti ir sėkmingai pristatyti konkurse  tiriamąjį darbą „Tujų, juodųjų serbentų ir vynuogių lapų ištraukų poveikio pektinazei tyrimas“. Geriausių darbų autoriams buvo įteikti LMNŠC direktoriaus diplomai ir prizai, džiugu, kad tarp geriausių ir mūsų gimnazistai.

 

Gamtos mokslų mokytojai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Spalis 2022
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 102 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1025
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5340133
http://1rxpills.com/