Etika

Konkursas Gyvybės dienai paminėti

SAM 0374Balandžio 17-tą dieną turėjome puikią galimybę nuvykti Į Panevėžį, nes buvome pakviestos į respublikinio rašinių konkurso, skirto Gyvybės dienai, baigiamąjį renginį. Mes su Judile (Ifg) buvome itin draugiškai sutiktos Panevėžio Minties gimnazijos mokytojų ir mokinių, sužinojome šiek tiek apie mokyklos praeitį, simboliką, dabartį, vyko ekskursija po Panevėžio miestą.

Vėliau apdovanojimo ceremonija persikėlė į „Lėlių vežimo“ teatrą. Nors pagrindinių apdovanojimų  negavome, pamirštos nebuvome - tiek mes, tiek mokytoja gavome padėkas bei simbolinius apdovanojimus. Be to, turėjome progą pamatyti jaunųjų Panevėžio artistų spektaklį „Naktis bibliotekoje“.

Namo sugrįžome pavargusios, bet laimingos. Esame dėkingos gimnazijos direktoriui
S.Bernikui už galimybę dalyvauti renginyje.

Monika Masikonytė, III bm