Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Informacinės technologijos

IT konkurso „Bebras“ II etapas


paskaita12

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS II etapas vyko vasario 20 d. (šeštadienį) nuotoliniu būdu. Į jį buvo kviečiami 9-10 klasių mokiniai, I etape surinkę 95 ir daugiau taškų. Konkurse dalyvavo Guoda Laurošonytė, Beatričė Berulytė, Aura Matuliūkštytė (IIfg1), Eimantas Žukas (IIfg2), Justinas Lasota (Ifg1) bei Mija Gavrišaitė (Ifg2).

Pasibaigus konkursui nuo 13.00 val. dalyviai klausė paskaitą „Pokalbis: profesijos pasirinkimas: kuo galiu ir kuo noriu būti“, išklausė informaciją apie tai, kokios galimybės laukia baigus mokyklą bei studijas – kur geriausia ir įdomiausia dirbti, kokios specialybės turi paklausą, kokį atlyginimą galima uždirbti, ką siūlo geriausi darbdaviai IT ir inžinerijos srityse Lietuvoje, kokių asmeninių savybių ir įgūdžių reikia siekiant karjeros Lietuvoje.

Sveikiname Justiną Lasotą užėmus 7-tą vietą tarp visos Lietuvos  9-tos klasės mokinių.

 

IT mokytoja Ingrida Kupčiūnienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 217 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5235666
http://1rxpills.com/