Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Geografija

Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“

2021 m. vasario 3 d. vyko ADVENTUR geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Iš viso konkurse dalyvavo 1793 dalyviai iš 41 Lietuvos savivaldybės. Kiekvienoje klasės kategorijoje buvo paskelbti  I, II ir III laipsnio diplomų nugalėtojai. Tradiciškai šiame konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, tai Aldas Bankauskas (Ia), Gabrielė Pilkytė (Ifg1), Mija Gavrišaitė (I fg2), Viktorija Tvaronaitė (II fg2), Gabija Gradeckaitė (II hs), Augustė Ostromeckaitė (II hs), Smiltė Dzimidavičiūtė (III bm), Danielė Verbickaitė (III bm-ft), Renatas Arsen (III hs), Ieva Jurevičiūtė (IV bm), Simona Jurevičiūtė (IV bm), Augustė Matuliūkštytė (IV bm).

Sveikiname Smiltę Dzimidavičiūtę, Ievą Jurevičiūtę ir Simoną Jurevičiūtę. Merginos puikiai atliko užduotis ir pateko tarp nugalėtojų. Jos buvo apdovanotos II laipsnio nugalėtojų diplomais.

Džiaugiamės puikiais rezultatais ir dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse.

 

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

 

Sėkmingas debiutas geografijos konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį 2020“

2020Lietuvos geografijos mokytojų asociacija jau penktąjį kartą tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020 organizavo Geografijos žinių konkursą mokiniams.

Šis konkursas turi nacionalino renginio statusą, o jo pavadinimas – geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.

Konkurso dalykinis turinys susijęs su Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstu. Jame pateikiamos užduotys apie aplinkosaugą, darnųjį vystymąsi ir atsakingą vartojimą, turizmo išteklių įvairovę.

Sėkmė šiame konkurse lydėjo ir mūsų gimnazistą Renatą Arsen iš IIhs klasės. Jis laimėjo III - ąją vietą ir buvo apdovanotas bronzos medaliu bei atminimo dovanomis.

Daugiau informacijos - https://geografija.lt/2020/01/adventur2020-geografijos-ziniu-konkurso-pirmieji-rezultatai-bus-papildyta/

Na, o moksleiviams ir mokytojams ADVENTUR paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka, kurioje buvo pristatyti neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, vyko susitikimai su garsiais keliautojais.

 

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

Lietuvos geomokslų olimpiados 2020 II etapas

20200116 1617332020 m. sausio mėn. mūsų gimnazistės Ieva Jurevičiūtė (III bm) ir Augustė Matuliūkštytė (III bm) dalyvavo II Lietuvos geomokslų olimpiados etape.

II-ame etape dalyviams reikėjo atlikti įvairius eksperimentus lauke ir laboratorijose, išspręsti praktinius bei teorinius uždavinius ir pristatyti grupinį mokslinį pranešimą anglų kalba. Keturi geriausiai olimpiadoje pasirodę moksleiviai įgijo teisę atstovauti Lietuvai tarptautinėje Žemės mokslų olimpiadoje Rusijoje 2020 m. rugpjūčio 16 - 26 d.

Speciali nominacija už geriausią mokslinį pranešimą skirta Mantui Žukauskui (Jonavos Senamiesčio gimnazija), Dovydui Žilinskiui (Kretingos Pranciškonų gimnazija), Ievai Jurevičiūtei (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija), Jonui Barkauskui (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija), Jorūnei Budriūnaitei (Vilniaus jėzuitų gimnazija). Skiriant šią nominaciją buvo vertinamas pranešimo turinys, komandinis darbas ir kūrybiškumas. Daugiau informacijos - http://www.lgeo.chgf.vu.lt/, https://olimpiados.lt/straipsniai/lietuvos-geomokslu-olimpiados-rezultatai

Dėkoju gimnazistėms už puikų pasirodymą geomokslų olimpiadoje, aktyvų dalyvavimą rengiant mokslinį pranešimą ir didelį norą tobulėti.

 

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

Mūsų gimnazistai Geomokslų olimpiadoje

geomokslu olimpiadoje 20192019 m. lapkričio 15 dieną VU Geomokslų institutas moksleivius sukvietė į III-ąją Lietuvos geomokslų olimpiadą. Ši olimpiada tai galimybė sužinoti, kaip veikia skirtingos Žemės sferos, dangaus kūnai, uolienos, vanduo, ledas, dirvožemis, kaip jie sąveikauja tarpusavyje ir sukuria mus supančią aplinką. Geomokslų olimpiada apima temas, susijusias su geografija, geologija, meteorologija, hidrologija bei astronomija. Tai puiki proga pasitikrinti savo žinias apie mūsų planetą, taip pat iškovoti teisę atstovauti Lietuvai tarptautinėje Žemės mokslų olimpiadoje. Nacionalinis turas vyksta dviem etapais.

Pirmojo etapo metu buvo vertinamos teorinės mokinių geomokslų žinios (geologija, fizinė geografija, hidrologija, meteorologija, astronomija). 

Antrojo etapo metu bus vertinamos ne tik teorinės bei praktinės žinios, bet mokinių kūrybiškumas, kritinis mąstymas, komandinio darbo įgūdžiai, anglų kalbos žinioms ir kt. Olimpiados metu 4 geriausiai pasirodę mokiniai įgyja teisę atstovauti Lietuvai IESO (Tarptautinė Žemės mokslų olimpiada (angl. International Earth Science Olympiad)).

Pirmajame etape dalyvavo 271 moksleivis iš visos Lietuvos. Iš mūsų gimnazijos olimpiadoje dalyvavo šie gimnazistai: Jonas Aleksejūnas (Ifg1), Karolis Evseičikas (Ifg1), Aura Matuliūkštytė (Ifg1), Smiltė Dzimidavičiūtė (IIfg), Danielė Verbickaitė (IIfg), Augustė Matuliūkštytė (IIIbm), Ieva Jurevičiūtė (IIIbm), Simona Jurevičiūtė (IIIbm).

Geomokslų olimpiadoje puikiai sekėsi Ievai Jurevičiūtei ir Augustei Matuliūkštytei. Jos pakliuvo tarp 25 geriausių ir yra pakviestos į antrąjį etapą.

Linkime Ievai ir Augustei sėkmės antrajame olimpiados etape.

 

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė 

GEOGRAFIJOS OLIMPIADOS „AMERIKA – NUO ALIASKOS IKI UGNIES ŽEMĖS” RAJONO ETAPO REZULTATAI

GaublysI (gimnazijos) klasių grupė

I vieta – MATAS JUODIS (I fg)

II vieta – DANIELĖ VERBICKAITĖ (I fg)

III vieta – SMILTĖ DZIMIDAVIČIŪTĖ (I fg)

II (gimnazijos) klasių grupė

I vieta – IEVA JUREVIČIŪTĖ (II fg)

II vieta – AUGUSTĖ MATULIŪKŠTYTĖ (II fg)

III (gimnazijos) klasių grupė

III vieta – AGNĖ MENŠIKOVAITĖ (III hs)

IV (gimnazijos) klasių grupė

I vieta – AUGUSTINA ŠAREIKAITĖ (IV ft-bm)

II vieta – DEIMANTĖ GRAŽELYTĖ (IV bm)

III vieta – PAULINA ŠAKAITĖ (IV bm)

Rajono geografijos olimpiadoje puikų rezultatą pasiekė AUGUSTINA ŠAREIKAITĖ ir IEVA JUREVIČIŪTĖ, jos yra pakviestos dalyvauti respublikiniame geografijos olimpiados etape. Apie rezultatus daugiau: http://geografija.lt/2018/03/2018-m-ii-turo-geografijos-olimpiados-rezultatai-praeinamasis-balas/#more-20650

Džiaugiamės visų dalyvių rezultatais ir sveikiname juos. Linkime Augustinai ir Ievai sėkmės tolimesniame etape.

 

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 38 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
873
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4648468
http://1rxpills.com/