Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Respublikiniame Bronislovo Lubio konkurse

Spalio 27 d. Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko respublikinis dr.Bronislovo Lubio chemijos konkursas I-II gimnazijos klasių moksleiviams. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 21 gimnazijos. Mūsų gimnazijai atstovavo antrokai Augustas Šadurskas ir Rokas Toleikis, pirmokai Kristina Mikulytė ir Jonas Jasinevičius. Konkurso dalyviai sprendė teorines ir eksperimentines užduotis, varžėsi protmūšyje, dalyvavo ekskursijoje po AB „Achema“. Laimėjo konkurse Vilniaus licėjaus ir Alytaus A.Ramamanausko-Vanago gimnazijų komandos. Mūsų gimnazistams geriausiai sekėsi eksperimentinės užduotys, Augustas Šadurskas ir Rokas Toleikis buvo apdovanoti organizatorių padėkomis ir dovanomis už geriausiai atliktą ekperimentą. Džiaugiamės gimnazistų rezultatais.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/chemija/2016lubio/

Mokytojai Vytautas Kavaliauskas ir Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 89 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227358
http://1rxpills.com/