Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Chemija

Respublikinėje chemijos olimpiadoje

Kovo 17-19 dienomis Vilniuje vyko geriausių Lietuvos chemikų olimpiada. Smagu, kad šiemet tarp 26 geriausių dvyliktokų ir IVbm klasės gimnazistė Monika Kunigonytė. Gamtos mokslų olimpiadas padeda organizuoti studentų organizacija „Oranžiniai“. Olimpiados metu vyksta eksperimentinis, teorinis etapai, protmūšis, įvairūs žaidimai. Džiaugėmės, kad tarp „oranžinių“ yra ir mūsų abiturientė, VU III kurso studentė Miglė Čiurinskaitė, kuri ir pati respublikinėje chemijos olimpiadoje dalyvavo net 4 kartus. LEU vykusį eksperimentinį etapą 9-10 kl. mokiniams padėjo organizuot LEU I kurso studentas Julius Kavaliauskas. Tikime, kad ir Monika sėkmingai įsilies į studentų gretas.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/chemija/olimpiada2016/

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 120 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213171
http://1rxpills.com/