Biologija
Miestų-rajonų etapo biologijos olimpiados rezultatai
- Paskelbta: 2018 sausio 18, ketvirtadienis, 21:14
Džiaugiamės ir sveikiname geriausius rajono biologus:
9 klasių grupėje:
I vieta TOMAS GOFMANAS (Ifg kl.), mokytoja Virginija Aleksiūnienė
II vieta IEVA JUREVIČIŪTĖ (Ifg kl.), mokytoja Virginija Aleksiūnienė
III vieta AUSTĖJA ANDRIULYTĖ (Ifg kl.), mokytoja Virginija Aleksiūnienė
10 klasių grupėje:
I vieta GRETA GABRĖNAITĖ (IIfg kl.), mokytojas Donatas Stanionis
11 klasių grupėje:
I vieta GUSTĖ SABANSKYTĖ (III bm kl.), mokytoja Virginija Aleksiūnienė
II vieta JUSTINAS MARCINKEVIČIUS (III bm kl.), mokytoja Virginija Aleksiūnienė
12 klasių grupėje:
I vieta LUKAS ČĖSNA (IV bm kl.), mokytoja Virginija Aleksiūnienė
III vieta LAURYNAS MACIULEVIČIUS (IV bm kl.), mokytoja Virginija Aleksiūnienė
Gamtos mokslų metodinė grupė
Biologai VU botanikos sode
- Paskelbta: 2016 kovo 04, penktadienis, 19:03
Kovo 1-ąją dieną gamtos mokslų biologijos akademijos antrokai lankėsi Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose. Gimnazistai klausėsi Rasos Ryliškienės paskaitos „Mikrovegetatyvinis dauginimas in vitro“, susipažino su augalų klonavimo metodais ir atliko laboratorinį darbą „Kaip klonuoti augalus“. O parsivežtą mėgintuvėlyje padaugintą alyvos šakelę galės stebėti jos įsišaknijimo procesus mitybinėje terpėje ir užsiauginti dekoratyvinį alyvos krūmelį.
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/biologija/botansodas/
Biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė
Rajoninėje biologijos olimpiadoje
- Paskelbta: 2016 vasario 02, antradienis, 12:50
Sausio mėnesį įvyko Lietuvos mokinių biologijos olimpiada II etapas.
Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus!
9 klasės
I vieta- GUSTĖ SABANSKYTĖ (I fg)
II vieta- RASA MILIUKAITĖ (I fg)
III vieta- AUŠRINĖ GRIBAČIAUSKAITĖ (I fg)
10 klasės
I vieta- LUKAS ČĖSNA (II fg)
III vieta- EMA TKAČIOVAITĖ (II fg)
11 klasės
I vieta- DOMINYKAS ŠALVAITIS (III bm/ft)
II vieta- UGNĖ SINKEVIČIŪTĖ ir JUSTINA DERŠKUTĖ (III bm/ft)
III vieta- PAULIUS TOKAREVAS (III bm/ft)
12 klasės
I vieta- INDRĖ JUODYTĖ (IV bm)
II vieta- MONIKA KUNIGONYTĖ (IV bm)
III vieta- KAROLINA STAŠKEVIČIŪTĖ (IV bm)
Biologijos mokytojai
Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje
- Paskelbta: 2015 balandžio 05, sekmadienis, 21:04
Šiais metais iš Kaišiadorių rajono į respublikinę 48-ąją Lietuvos mokinių biologijos olimpiadą, vykusią kovo mėn. pabaigoje Birštone, buvo pakviesti du mokiniai. Džiaugiamės, kad tai mūsų gimnazistai JULIUS KAVALIAUSKAS (IV bm) ir GABIJA ŠVENČIONYTĖ (III bm). Jiems teko išbandyti jėgas tarp stipriausių Lietuvos 12-okų ir 11-okų ir atlikti sudėtingas teorines bei praktines užduotis, dalyvauti protų mūšyje bei kituose renginiuose. Smagu buvo sutikti buvusią mūsų gimnazistę, o dabar VU biochemijos studentę Miglę Čiurinskaitę, kuri su kitais studentais savanoriais aktyviai dalyvauja organizuojant gamtos mokslų olimpiadų renginius.
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/biologija/birstolimp/
Biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė
Puslapis 2 iš 2
- Pradėti
- Ankstesnis
- 1
- 2
- Sekantis
- Pabaiga