Kūno kultūra

Tinklinio turnyras Vievio gimnazijoje

tinklinis 2017

Š.m. kovo 30 d. mūsų gimnazijos merginų ir vaikinų tinklinio komanda dalyvavo  Vievio gimnazijos organizuotame mišrių komandų tinklinio turnyre „Pavasaris 2017“.

I vietą iškovojo Elektrėnų „Versmės“ gimnazija (trenerė Ramunė Šarapienė),

II vietą laimėjo Vievio gimnazijos komanda (trenerė Zita Narkeliūnaitė),

III vietą užėmė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda (Ema Tkačiovaitė, IIIbm-ft1, Urtė Petronytė, IIfg, Miglė Repčinskaitė, IIfg, Greta Butkevičiūtė, III bm-ft2, Agnė Nanartavičiūtė, IIIbm-ft1, Justinas Žilinskas, IIIbm-ft2, Kipras Vaičius, II fg, Kornelijous Bakūnas, IIf, Ignas Kurgonas, IIIbm-ft2, trenerė Laimutė Kursevičienė).

Lentvario gimnazijos mokiniai liko ketvirti.

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

Roko Savicko (IVbm -ft) fotograf.

Tinklinio turnyras Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje

20160211 1448481Š.m. vasario 11 d. mūsų gimnazijos vaikinų  tinklinio komanda dalyvavo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos organizuotame tinklinio turnyre, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

I vietą iškovojo šeimininkai (trenerė Ramunė Šarapienė).

II vietą laimėjo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda: Kymantas Vitkauskas, IIIa, Augustinas Maldžius, IIIa, Mantas Blaževičius, IVbm-ft, Karolis Kursevičius, IVft, Raivydas Česlauskas, IVft, Rokas Savickas, IIIbm-ft, Lukas Zigmantavičius, IIIa. Naudingiausiu komandos žaidėju tapo Kymantas Vitkauskas (trenerė Laimutė Kursevičienė).

III vietą užėmė Vievio gimnazijos komanda (trenerė Zita Narkeliūnaitė).

Turnyro metu šoko mūsų gimnazijos šokių grupė „Antrokės“. Dėkojame merginoms už gražų pasirodymą ir sukurtą puikią nuotaiką viso turnyro metu.

Kūno kultūros mokytoja

Laimutė Kursevičienė

Autorės fotogrf.

Krepšinio turnyras 3x3 „Rūkymas ar sveikata“

Lapkričio 19 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pakvietė rajono mokyklų, taip pat Birštono ir Kauno Rokų gimnazijų merginų ir vaikinų krepšinio komandas atvykti į krepšinio turnyrą 3x3 „Rūkymas ar sveikata“, skirtą tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. 3x3 2015 11 19

Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje žaidė net 36  įvairaus amžiaus komandos. Sėkmingai šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimanzijos komandos. I vietą vaikinų 10-tų klasių grupėje iškovojo Rimantas Kirkickas (II fg), Mantvydas Lazauskas (II a), Vytenis Norkūnas (II fg) ir Rokas Tamulevičius (II fg).

Merginų grupėje II vietą laimėjo komanda, kurioje žaidė Augustė Barzdaitė (IV hs1), Evelina Kanaševičiūtė (III), Miglė Sunelaitytė (III) ir Ema Tkačiovaitė (II fg).

Vitoldas Maksimovas (III), Dominykas Šalvaitis (III bm-ft), Arnas Vansevičius (III) ir Kymantas Vitkauskas (III) 11-tų klasių grupėje liko III vietoje.

Nedaug trūko, kad ir ketvirta mūsų gimnazijos komanda, kurios sudėtyje buvo Edgaras Jastrembskis (I a), Vytautas Jūras (I a), Ignas Mikulis (I f) ir Justas Žilinskas (II b) taip pat iškovotų medalius.

Šiose varžybose teisėjavo gimnazistai Arvydas Ivanauskas, Gabrielius Kičas, Mantvydas Lazauskas, Vitoldas Maksimovas, Dominykas Šalvaitis, Rokas Tamulevičius, Lukas Urbonas ir Kymantas Vitkauskas.

Daugiau apie turnyrą: Turnyrinės lentelės, KaišiadoriųVSB

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Bėgimas Algirdo Brazausko gimnazijoje

Spalio 14 d. (trečiadienį) gimnazijos aikštyne bei Algirdo Brazausko parke vyks                  6-asis bėgimas Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus taurei laimėti.begimas logo

Kartu vyks Kaišiadorių rajono mokinių kroso pirmenybės bei pirmą kartą mūsų gimnazijoje organizuojamas Solidarumo bėgimas.

Varžybų pradžia 12 val. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Registracija tel. 8 698 36687 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki spalio 12 d.

Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius

Šokėjų debiutas tarptautiniame festivalyje

Š.m. gegužės 22 d. mūsų gimnazijos šokėjų grupė debiutavo tarptautiniame pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalyje „FANFARE Kaunas 2015“, vykusiame Kauno Rotušės aikštėje. Merginos šoko grojant italų ir estų jaunimo, Kauno I-osios ir Kaišiadorių meno mokyklų pučiamųjų instrumentų orkestrams. Puikiu pasirodymu merginos ne tik papuošė orkestrų koncertą, bet ir pritraukė daugiau žiūrovų.

Picture 049 Picture 061 Picture 061 1 Picture 067 Picture 070 Picture 076 Picture 078 Picture 079

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

Kovas 2018