Karjeros centras

Antrokai Kauno Maisto pramonės ir prekybos mokymo centre

20181109 12345820181109 132433II f klasės mokiniai lankėsi Kauno Maisto pramonės ir prekybos mokymo centre. Tai mokymo įstaiga, kurioje galima įgyti maisto pramonės darbuotojo, konditerio, duonos ir pyrago gaminių kepėjo, padavėjo ir barmeno, kelionių agento, viešbučio darbuotojo, pardavėjo – kasininko ir kitų panašių specialybių. Profesinės mokyklos mokiniai turi galimybę atlikti praktiką Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Italijoje ir kitose Europos šalyse.

Antrokams pavyko sužinoti daug įvairių profesijų subtilybių, išmoko daryti sluoksniuotus kokteilius, kepti spalvotus blynus, ypatingai lankstyti rankšluosčius ir dar daug įdomių dalykų. Visus nustebino estetiška aplinka, malonus bendravimas.

20181112 140047Apie studijas užsienyje

Gimnazijoje lankėsi KALBA.LT studijų užsienyje koordinatorius Gvidas Gečas. Jis įspūdingai pristatė studijų galimybes Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Danijoje. Lektorius pasidalino savo asmenine studijų Anglijoje patirtimi, skatino naudotis ERASMUS programos galimybėmis. Gimnazistai, besidomintys studijomis užsienio universitetuose, galės sulaukti profesionalo konsultacijos.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bradulskienė

Apie Jaunuosius maltiečius

received 1519813318055668Sausio 30 dieną gimnazijoje sulaukėme svečių. Atvyko Lietuvos Jaunųjų maltiečių vadovas Aidas Gedminas ir Jaunųjų maltiečių laisvalaikio koordinatorius Dovydas Ditkevičius. Jie pasakojo apie savanorišką veiklą, kaip patys susipažino su savanoryste, kaip savanorystė keitė jų gyvenimą. Manau, jų pasakojimas tik dar kartą patvirtino, kad tik mes galime sukurti geresnes gyvenimo sąlygas ir skirti dėmesį žmonėms, kuriems taip trūksta bendravimo. Juk niekad nežinom, kada mums gali prireikti pagalbos. Kaišiadorių Jaunųjų maltiečių vadovė Sonata Lažauninkienė pakvietė visus gimnazistus, norinčius prisidėti prie Kaišiadorių grupės veiklos, papildyti Jaunųjų maltiečių būrį.

Jei esi neabejingas, mėgsti bendrauti, turi daug socialinių idėjų ir noro padėti, prisidėk prie mūsų! Renkamės antradieniais 16:00 valandą Maltos namuose, esančiuose Gireles g.1

Viktorija Zujūtė II fg, Jaunoji maltietė

Apie pareigą ginti Tėvynę

20181112 134359Gimnazijoje lankėsi Lietuvos kariuomenės Mechanizuotos pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono III MPK vado pavaduotojas Justas Butėnas su kolegomis. Justas baigė mūsų gimnaziją. Gimnazistai buvo supažindinti su galimybe atlikti tarnybą įvairiuose LK daliniuose, galimybe įgyti karininko laipsnį Karo akademijoje ir studijuojant kitose aukštosiose mokyklose. Gimnazistai domėjosi pristatyta pėstininkų ginkluote ir ekipuote.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bradulskienė

Dar vienas susitikimas su KTU

Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Kauno technologijos universitetu. Kasmet vyksta susitikimai su įvairių universiteto fakultetų atstovais, gimnazistai supažindinami su studijų programomis. Daug gimnazijos abiturientų tampa šios aukštosios mokyklos studentais.

20180110 130109Trečiadienį sausio 10 dieną, per šeštą pamoką, buvome susitikime su technologijos mokslų daktaru, KTU elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto prodekanu, buvusiu mūsų gimnazijos mokiniu Sauliumi Gudžiumi. Paskaitos metu susipažinome su valstybės ekonomikos veiklos sritimi - energetika ir jos rūšimis. Norėčiau pridurti, kad ši sritis nėra patraukli tik vaikinams, kaip ir minėjo pats fakulteto prodekanas, šiais metais džiaugiasi nemažu stojusių merginų skaičiumi. Paskaita išties buvo labai įdomi ir naudinga tiems, kurie ruošiasi sieti savo gyvenimą su elektros inžinerija ar nėra apsisprendę dėl savo ateities planų pabaigus mokyklą.

Miglė Šriupšaitė, II fg

Lapkritis 2018