Istorija

Respublikinė istorijos olimpiada

emblemaBalandžio 12 – 13 d. Druskininkuose vyko XXIX Lietuvos mokinių istorijos olimpiada „Tauta be valstybės. Lietuva 1940 – 1990 m.“

Šioje olimpiadoje mūsų gimnazijai garbingai atstovavo MARTYNAS JUZUKONIS (IVft-bm), kuris pateko tarp geriausių respublikos jaunųjų istorikų ir užėmė VII vietą.

Sveikiname Martyną!

„Lietuvos istorijos žinovas“

20190310 133728Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną jau penktąjį kartą buvo organizuojamas Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“, kurį organizuoja Lietuvos istorijos mokytojų asociacija su partneriais.

Pirmajame konkurso etape, vykusiame gimnazijoje, dalyvavo I – IV klasių mokiniai.

Antrajame etape, kuris vyko Lietuvos Respublikos Seime, Kovo 11 – osios Akto salėje, gimnazijai atstovavo Rasa Miliukaitė, IVft-bm klasės mokinė.

Rajono istorijos olimpiados rezultatai

II (10) klasių grupėje

I vieta - SIMONAS DEKAS (IIfg), mokytojas Rimvydas Dekas

II vieta - INETA RUČINSKAITĖ (IIhs), mokytoja Ona Jodonytė

III (11) klasių grupėje

I vieta - AUŠRINĖ GRIBAČIAUSKAITĖ (IIIbm), mokytoja Ona Jodonytė

II vieta - RASA MILIUKAITĖ (IIIft-bm), mokytoja Ona Jodonytė

IV (12) klasių grupėje

I vieta - KAMILĖ JAKIMAVIČIŪTĖ (IVhs1), mokytoja Ona Jodonytė

II vieta - KOSTAS STALAUČINSKAS (IVhs1), mokytoja Ona Jodonytė

Į respublikinį istorijos olimpiados etapą vyks KAMILĖ JAKIMAVIČIŪTĖ (IVhs1).

Džiaugiamės ir sveikiname.

Istorijos mokytojai

Konkurse

20160506 plakatas dLietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras jau 17 – ąjį kartą organizavo nacionalinį mokinių konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Jame su rašiniu „10 metų vaikystės Mažajame Ungute“ III vietą užėmė Teresė Bernatonytė (IIfg).

Sveikiname!

Mokytoja Ona Jodonytė

Pergalė konkurse

Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras organizavo meninės žodinės kūrybos konkursą „Gimtojo krašto aidai“, skirtą Kaišiadorims ir Kaišiadorių kraštui.

9-12 kl. grupėje, parašiusi  rašinį „Sunkiausias gyvenimo etapas – Antrasis pasaulinis karas ir pokaris“, I vietą laimėjo Monika Laurušonytė, IIhs.

Daugiau informacijos - Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centro tinklapyje.

Gegužė 2019