Dailė

Jaunosios menininkės

IMG-1985

Įvyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioninis turas. Konkurse su savo karpiniais dalyvavo dvi mūsų gimnazistės: Ariana Tiukšaitė (IIIbm klasė), Austėja Keturkaitė (IIIhs klasė). Ariana laimėjo pirmąją vietą. „Sidabro vainikėlio“ konkursui pristatomi kūriniai yra priskiriami tradiciniams lietuvių liaudies vaizduojamosios dailės bei dailiųjų amatų žanrams tokiems kaip medžio skulptūra, medžio raižiniai, karpiniai, taikomieji medžio dirbiniai, pinti vytelių ir kitų tradicinių žaliavų dirbiniai, kalvystės dirbiniai, keramika, tekstilė.

Linkime Arianai sėkmės respublikiniame konkurse Kėdainiuose.

Daugiau apie mūsų gimnazistes skaitykite rajono laikraštyje „Kaišiadorių aidai“, 2019 m. balandžio 26 d.

Bibliotekininkės

Mūsų gimnazistė Lietuvos mokinių dailės respublikinėje olimpiadoje

1Balandžio 26-27 dienomis susirinkę į Trakų Vytauto Didžiojo gimnaziją šurmuliavo ir kūrybiškai teptukais mojavo jaunieji dailininkai. Vyko 24-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados trečiasis  etapas. Renginyje dalyvavo 67 mokiniai iš visos Lietuvos. 2018 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiada skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti.  Visi dalyviai per tris valandas atliko kūrybinį darbą tema „Lietuvos sėkmės istorijos šimtmetis: praeitis, dabartis, idėja Lietuvai“ ir  pristatė savo trijų etapų kūrybinius darbus bei kūrybinės veiklos aplanką.

Kaišiadorių rajonui atstovavo mūsų gimnazijos II fg klasės gimnazistė Rugilė Blažauskaitė. Jai pasisekė pakliūti tarp 11 geriausių Lietuvos mokinių dailės olimpiados dalyvių. Laureatų kūrybiniai darbai bus eksponuojami Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje nuo balandžio 30 d. iki gegužės 31 d.

Džiaugiamės su Rugile bei linkime kūrybinės sėkmės ir ateityje!

Dailės mokytoja Andromeda Ostašenkovienė

LIETUVOS MOKINIŲ DAILĖS OLIMPIADOS II-ojo ETAPO REZULTATAI

I (9) klasių grupė

I vieta - Mėja Neringa Zazerskytė (I f klasė)

II vieta - Deimilė Janonytė (I gh klasė)

III vieta - Gintarė Šakaitė (I fg klasė)

II (10) klasių grupė

I vieta - Rugilė Blažauskaitė (I fg klasė)

III (11) klasių grupė

I vieta - Marina Kuricaitė (III hs klasė)

II vieta - Andželika Atkočiūnaitė (III bm klasė)

IV (12) klasių grupė

II vieta - Paulinai Šinkūnaitei (IV bm-ft2)

Į III-ąjį Lietuvos mokinių dailės olimpiados etapą vyks Rugilė Blažauskaitė (II fg klasė).

Sveikiname ir linkime sėkmės!

Dailės mokytoja Andromeda Ostašenkovienė

Sveikiname

Sveikiname rajono mokinių dailės olimpiados (8-12 kl.) pirmos vietos laimėtoją - Augustę Belickaitę (IVbm-ft kl.), antros vietos laimėtoją - Moniką Kairevičiūtę (IVhs kl.), trečios vietos laimėtoją - Eriką Marcinkevičių (IIIhs1 kl.).

Dailės mokytoja  Andromeda Ostašenkovienė

Sveikiname olimpiados laimėtojus

Rajono mokinių dailės olimpiados, įvykusios 2015 02 27d. rezultatai:

Monika Kairevičiūtė IIhs klasė - II vieta, mokytoja Andromeda Ostašenkovienė;
Arnesta Budrytė IVbm - III vieta, mokytoja Inga Armanavičiūtė.

Dailės mokytoja Andromeda Ostašenkovienė

Gegužė 2019