Konkursas „Žiburys“

Matematikos ruduo dosnus konkursų, olimpiadų. Mūsų gimnazija stengiasi būti aktyvi jų dalyvė. Šį kartą lapkričio 24 dieną vykome į Lietuvos jaunųjų matematikų konkursą „Žiburys“.

Sveikiname antroką  Justiną Janušą, tarp antrokų užėmusį II antrąją vietą. Pirmokė Gabrielė Maleckaitė, trečiokas Tomas Muškieta, ketvirtokė Laura Lasevičiūtė atsiliko nuo prizininkų tik 1 arba 2 taškais. Džiaugiamės  puikiais gimnazistų rezultatais.

Matematikos mokytojos

Matematikos konkursas Širvintų Stuokos Gucevičiaus gimnazijoje

Matematikos olimpiadojeSpalio 21 dieną I-II  ir III-IV klasių komandos, kurias sudarė  5 mokiniai, vyko į Širvintų Stuokos Gucevičiaus gimnaziją, kurioje vyko kasmetinis jaunųjų matematikų konkursas mokytojo Antano Kuliešiaus taurei laimėti. Konkurse dalyvavo Anykščių, Molėtų, Širvintų, Šalčininkų, Ukmergės ir kitos gimnazijos. Labai džiaugiamės, kad šiame konkurse I vietą ir didžiąją taurę laimėjo mūsų III-IV klasių komanda. Gimnazijai atstovavo Lukas Čėsna (III bm-ft1), Domantas Sabaliauskas (III bm-ft1), Laura Lasevičiūtė (IV bm-ft), Ugnė Sinkevičiūtė (IV bm-ft) ir Marijonas Naudžiūnas (IV bm-ft).

Sveikiname nugalėtojus ir linkime tolimesnės sėkmės.

Matematikos olimpiada Raseiniuose

Spalio 18 dieną penki gimnazijos I ir II klasių gimnazistai  dalyvavo septynioliktoje rudeninėje  Raseinių krašto matematikos olimpiadoje profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti. Po įtempto ir kruopštaus darbo sužinojome, kad komanda iškovojo  IV  vietą (dalyvavo 9 komandos). II klasių gimnazistai varžėsi individualiai. Šauniai pasirodė Justinas Janušas (II f ), laimėjęs III-ąją vietą.

Gerai žinome, kad matematika, kaip ir poezija, yra kūryba. Todėl šioje olimpiadoje vyksta ir matematikų poezijos konkursas. Jame savo puikią kūrybą pristatė Viktorija Zujūtė.

Džiaugiamės rezultatais ir linkime gimnazistams sėkmės kituose konkursuose.

Iš konkursų sugrįžus...

Sausio, vasario mėnesiai, siekiantiems matematikos žinių, tikras išbandymas. Sausio 30 dieną Kauno technologijos universitete vyko 27-tasis J.Matulionio matematikos konkursas 9- 12 klasių mokiniams. Jame dalyvavo 13 Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos gimnazistų. Konkurso dalyviai ne tik sprendė užduotis, bet ir turiningai leido laiką laukdami konkurso rezultatų. Jie turėjo galimybę stebėti KTU studento Luko Kazlausko iš moksleivių laboratorijos demonstruojamus įdomiuosius eksperimentus, sužinojo, kodėl įkvėpus helio dujų suplonėja balsas (helio dujose garso greitis didesnis), kokia yra tikroji neono spalva (raudona). Judrūs ir norintys daugiau sužinoti  rinko taškus orientacinėse varžybose ar suko galvą protų mūšyje. Kiekvienas gimnazistas pelnė taškų ir grįžo geros nuotaikos.

Vasario 10 dieną I-IV klasių gimnazistai dalyvavo  rajoninėje matematikos olimpiadoje. Sveikiname gausų būrį prizininkų!

I klasė

I vieta - Justinas Janušas (I f)

II vieta - Augustina Šareikaitė (I f)

III vieta - Augustas Šadurskas (I fg)

II   klasė

II vieta - Rokas Tamulevičius (II fg)

III vieta - Domantas Sabaliauskas (II fg)

III klasė

II vieta - Laura Lasevičiūtė ( III bm-ft)

III vieta - Ugnė Sinkevičiūtė  ( III bm-ft)

IV klasė

I vieta - Gintautas Lasevičius ( IV ft)

II vieta - Martynas Žilionis ( IV ft)

III vieta - Andrius Butkevičius ( IV ft)

Linkime ištvermės toliau sprendžiant sudėtingus uždavinius, o ypač didelės sėkmės Gintautui Lasevičiui ( IV ft), jau ketvirtą kartą dalyvausiančiam Lietuvos jaunųjų matematikų respublikinėje olimpiadoje.

Matematikų pasiekimai

Spalio 10 dieną dešimt I–IV gimnazijos klasių gimnazistų vyko į Širvintų Lauryno Stuokos  - Gucevičiaus gimnazijoje vykusį Jaunųjų matematikų komandinį konkursą. Konkurse vyksta kova dėl pagrindinio prizo – Didžiosios Antano Kuliešiaus taurės – tarp vyresniųjų klasių komandų, o dėl Mažosios taurės – tarp jaunesniųjų klasių komandų. Mūsų gimnazistų buvo dvi komandos. I–II klasių komandoje mūsų gimnazijai atstovavo Martynas Juzukonis (Ifg) , Augustas Šadurskas (Ifg), Ema Tkačiovaitė (IIfg), Domantas Sabaliauskas (IIfg)  ir Tomas Muškieta (IIfg). III–IV klasių komandą sudarė Laura Lasevičiūtė (IIIbm–ft), Ugnė Sinkevičiūtė (IIIbm–ft), Martynas Žilionis (IVft), Gintautas Lasevičius (IVft) ir Ignas Jasonas (IVft).

Vyresniųjų klasių komanda laimėjo II vietą, nusileidę tik Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos komandai. Jaunesniųjų klasių komanda užėmė IV vietą.

Džiaugiamės mūsų mokinių gebėjimais, šauniu dalyvavimu konkurse ir linkime sėkmės bei ištvermės kituose konkursuose, kurių dar daug bus.

Jaunesnioji komanda Sales vaizdas Vyresnioji komanda

Gegužė 2018