Chemija

Laimėjimas ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniam etape

esjmk Balandžio 12-13 dienomis Vilniuje vyko nacionalinis ES jaunųjų mokslininkų konkursas. Šį etapą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.  Darbus vertina, mokinius konsultuoja šalies universitetuose ir mokslo centruose dirbantys mokslininkai. Vertinamas pateikto darbo originalumas, moksliškumas, profesionalumas ir kruopštumas, tyrimo metodikos naujumas, savarankiškumas, darbo tęstinumas, darbo vizualinis pateikimas bei gebėjimas darbo tema diskutuoti su komisijos nariais. Šiemet konkursui buvo pateikta daugiau nei 60 darbų, iš kurių mokslininkų komisija atrinko  25 prizininkus.

Tarp jų mūsų abiturientas Laurynas Maciulevičius. Švietimo ir mokslo ministerijoje jam buvo įteiktas švietimo ir mokslo ministro III laipsnio diplomas ir bronzos medalis už tiriamąjį darbą „Pasėlių, esančių Darsūniškio km., fizikocheminių savybių tyrimas“. Sveikiname ir džiaugiamės, kad atsakingas ir kriuopštus darbas buvo įvertintas!

Laurynas 1 laurynas2 medalis visi

Gamtos mokslų mokytojai

Pergalė chemijos olimpiadoje

LitChO LOGO 12018 m. kovo 23-25 dienomis Vilniuje  vyko  56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo ir puikiai atlikęs eksperimentines ir teorines užduotis  9-ų klasių grupėje trečią vietą vietą iškovojo Ifg klasės gimnazistas Tomas Gofmanas. Jis buvo apdovanotas ŠM ministro III laipsnio diplomu. Sveikiname ir tikime, kad tai tik pirmas žingsnis didelių laimėjimų link.

DSC_1039 DSC_1042 tom1 tom2 tom4 tomas vytautas

Gamtos mokslų mokytojai

Chemijos olimpiados II etapo rezultatai

9 klasės

I vieta – Tomas Gofmanas (Ifg)

II vieta – Austėja Andriulytė (Ifg)

III vieta – Ieva Jurevičiūtė (Ifg)

10 klasės

I vieta – Kristina Mikulytė (IIfg)

11 klasės

II vieta – Ieva Tatarūnaitė (IIIbm)

III vieta – Rokas Toleikis (IIIbm)

12 klasės

I vieta –Ema Tkačiovaitė (IVbm-ft1)

II vieta –Laurynas Maciulevičius (IVbm-ft1)

III vieta – Lukas Čėsna (IVbm-ft1)

Sveikiname gimnazistus.

Chemijos mokytojai

B.Lubio chemijos konkurse

jonava17Lapkričio 9 d. pirmokai Austėja Andriulytė ir Tomas Gofmanas bei antrokai Kristina Mikulytė ir Jonas Jasinevičius atstovavo gimnazijai respublikiniame B.Lubio chemijos konkurse, vykusiame Jonavos Senamiesčio gimnazijoje. Mokiniams teko varžytis protmūšyje, spręsti teorines ir eksperimentines užduotis. Gimnazistai puikiai pasirodė, užėmė šeštą vietą (tarp 18 komandų). Ypaš gerai sekėsi Tomui - jo rezultatas buvo 3 tarp visų konkurse dalyvavusių pirmokų. Džiaugiamės mokinių rezultatais ir linkime sėkmės olimpiadoje.

Daugiau http://lzinios.lt/lzinios/nacionalinisProjektas/ateities-lyderiai/254272

Chemijos mokytojai

Respublikinėje chemijos olimpiadoje

DSC 0612Kovo 23-25 dienomis Vilniuje vyko 55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada. Tarp 30 geriausių vienuoliktokų, pakviestų dalyvauti olimpiadoje, ir IIIbm-ft1 klasės gimnazistė Ema Tkačiovaitė. Olimpiadoje Emai pavyko  išspręsti daug eksperimentinių ir teorinių užduočių. Olimpiados dalyviai žaidė protmūšyje, dalyvavo kitose veiklose. Respubikinė olimpiada visuomet puikus renginys, kurį organizuoja LGMO savanoriai, jame labai smagu matyti geriausius Lietuvos gimnazistus.

Daugiau http://www.olimpiados.lt

Mokytoja Laima Sabaliauskienė