Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
ezenklas
Designed by:

Chemija

B.Lubio chemijos konkurse

jonava17Lapkričio 9 d. pirmokai Austėja Andriulytė ir Tomas Gofmanas bei antrokai Kristina Mikulytė ir Jonas Jasinevičius atstovavo gimnazijai respublikiniame B.Lubio chemijos konkurse, vykusiame Jonavos Senamiesčio gimnazijoje. Mokiniams teko varžytis protmūšyje, spręsti teorines ir eksperimentines užduotis. Gimnazistai puikiai pasirodė, užėmė šeštą vietą (tarp 18 komandų). Ypaš gerai sekėsi Tomui - jo rezultatas buvo 3 tarp visų konkurse dalyvavusių pirmokų. Džiaugiamės mokinių rezultatais ir linkime sėkmės olimpiadoje.

Daugiau http://lzinios.lt/lzinios/nacionalinisProjektas/ateities-lyderiai/254272

 

Chemijos mokytojai

Respublikinėje chemijos olimpiadoje

DSC 0612Kovo 23-25 dienomis Vilniuje vyko 55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada. Tarp 30 geriausių vienuoliktokų, pakviestų dalyvauti olimpiadoje, ir IIIbm-ft1 klasės gimnazistė Ema Tkačiovaitė. Olimpiadoje Emai pavyko  išspręsti daug eksperimentinių ir teorinių užduočių. Olimpiados dalyviai žaidė protmūšyje, dalyvavo kitose veiklose. Respubikinė olimpiada visuomet puikus renginys, kurį organizuoja LGMO savanoriai, jame labai smagu matyti geriausius Lietuvos gimnazistus.

Daugiau http://www.olimpiados.lt

 

Mokytoja Laima Sabaliauskienė

Respublikinėje tiriamųjų darbų konferencijoje

Vasario 10 d. trečiokai Ineta Stankevičiūtė, Laurynas Maciulevičius, Judilė Bernackaitė ir Brigita Vaiciukevičiūtė dalyvavo respublikinėje mokinių tiriamųjų darbų konferencijoje „Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos gamtoje“, kuri vyko Vilkaviškio raj. Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje. Konferencijos tikslas supažindinti mokinius su mus supančia gamtos įvairove, su dar nepažintais biocheminiais atradimais ir padėti mokiniams įgyvendinti savo tyrimų idėjas. Vytauto Didžiojo universiteto profesorė Vida Mildažienė skaitė įdomų pranešimą apie „superorganizmus lietūnus“. Mokiniai pristatė medaus, dirvožemio, oro taršos, invazinių augalų plitimo ir kt. tyrimų rezultatus. Judilė ir Brigita kalbėjo apie anglies dioksido kiekio kitimą gyvenamosiose patalpose, Laurynas ir Ineta pristatė darbą apie agrocheminį dirvožemio tyrimą, kuris buvo puikiai įvertintas komisijos ir pripažintas vienu iš trijų geriausių. Mokinių darbus komentavo ir vertino VDU biomedicinos mokslų daktarės, profesorės Eugenija Kupčinskienė ir Vida Mildažienė. Jų patarimai ir pastebėjimai mokiniams buvo ypač naudingi. Mokiniai turėjo galimybę dirbti grupėse, bendrauti, dalintis savo mintimis. Džiaugiamės puikia patirtimi ir įvertinimu.

 

DSC_00001 DSC_0037 DSC_0040 DSC_0042 DSC_6285 DSC_6296 DSC_6299 DSC_6393

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

Respublikiniame Bronislovo Lubio konkurse

Spalio 27 d. Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko respublikinis dr.Bronislovo Lubio chemijos konkursas I-II gimnazijos klasių moksleiviams. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 21 gimnazijos. Mūsų gimnazijai atstovavo antrokai Augustas Šadurskas ir Rokas Toleikis, pirmokai Kristina Mikulytė ir Jonas Jasinevičius. Konkurso dalyviai sprendė teorines ir eksperimentines užduotis, varžėsi protmūšyje, dalyvavo ekskursijoje po AB „Achema“. Laimėjo konkurse Vilniaus licėjaus ir Alytaus A.Ramamanausko-Vanago gimnazijų komandos. Mūsų gimnazistams geriausiai sekėsi eksperimentinės užduotys, Augustas Šadurskas ir Rokas Toleikis buvo apdovanoti organizatorių padėkomis ir dovanomis už geriausiai atliktą ekperimentą. Džiaugiamės gimnazistų rezultatais.

DSC_0101 DSC_0108 DSC_0119

Mokytojai Vytautas Kavaliauskas ir Laima Sabaliauskienė

Aplinkotyros konferencijoje

Gegužės 3 d.Prienuose vyko respublikinė integruota mokinių aplinkotyros-anglų kalbos konferencija „Atgal į gamtą“, kurią organizavo Prienų švietimo centras, Nemuno kilpų regioninis parkas ir „Žiburio“ gimnazija. Pranešimą apie dumblių chlorella augimo tyrimą skaitė IIfg klasės mokiniai Tomas Muškieta ir Tomas Šukys. Mokiniai iš Prienų, Birštono, Jiezno, Kauno gimnazijų pristatė įvairius tiriamuosius darbus, jie tyrė vandenį, dirvožemį, nagrinėjo įžeminimo, rūgščių kritulių įtaką sėklų dygimui ir kt. Darbus vertino komisija, mūsų mokinių darbas buvo įvertintas padėkos raštu už puikų tiriamojo darbo pristatymą. Praktinius užsiėmimus gamtoje mokiniams vedė Nemuno kilpų regioninio parko specialistai. Mokiniai susipažino su pelkės augalais, paukščių salos paukščiais.

DSC_0034 DSC_0039 DSC_0065 DSC_0069

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2018
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 136 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
959
Straipsniai
916
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5936042
http://1rxpills.com/