Informacinės technologijos

Sveikiname

Lietuvoje įvyko 19-asis mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Geriausiai pasirodę Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazistai savivaldybėje:

bebras-lt-logo

I vieta (7 vieta šalyje) – Matas TetenskasIVft kl. (180 taškų);

II vieta  – Eimantas ŽukasIVft kl. (164 taškai);

III vieta – Justinas Lasota, IIIbm kl. (96 taškai).

Konkurso BEBRAS II etapas vyks 2023 m. vasario 4 d.

Sėkmės dalyviams.

Informacinių technologijų  mokytoja Ingrida Kupčiūnienė

Olimpiadų maratoną pradėjo programuotojai. Sveikiname!

IV (gimnazijos) klasių grupė

I vieta – Arnas Šiūša (IVft);
II vieta – Elada Jackevičiūtė (IVft);
III vieta – Eimantas Žukas (IVft).

III (gimnazijos) klasių grupė

I vieta – Julius Saikauskas (IIIft-hs);
II vieta – Jonas Pališkis (IIIft-hs);
III vieta – Tautvydas Danilevičius (IIIft-hs).

II (gimnazijos) klasių grupė

I vieta – Pijus Slavinskas (IIfg);
II vieta – Neilas Karalevičius (IIfg);
III vieta – Domas Dagilis (IIfg).

I (gimnazijos) klasių grupė

I vieta – Martynas Jurevičius (Iktu);
II vieta – Simonas Bagdonas (Iktu).

Džiaugiamės visų dalyvių rezultatais ir sveikiname juos. Linkime sėkmės tolimesniame etape.

Informatikos olimpiados mokyklinio etapo komisija

Sėkminga Vilniaus Tech „Ateities inžinerija“ 5-ojo sezono pavasario sesija

Birželio 10 dieną neformaliojo švietimo programos ,,Informatikos akademija“  5 nariai ir mokytoja Ingrida Kupčiūnienė dalyvavo Vilniaus Tech „Ateities inžinerijos“ 5-ojo sezono pavasario sesijoje, kur rinkosi mokiniai iš visos Lietuvos pristatyti savo įvairių sričių (finansų, mechanikos, informatikos ir daugybės kitų) idėjas ir projektus.  Įspūdingiauisa buvo tai, kiek daug mokinių su tiek daug motyvacijos ir smalsumo pristatė įvairiausius dalykus. Buvo pristatyta ir dirbtinė ranka, ir automatiškas vandens laistytuvas, ir begalė kitų išradimų, kuriais pasidžiaugti galima tik gyvai juos išbandant, pasikalbant su jų autoriais.

Projektinių darbų (PD) konkurse iš 19-os temų buvo pristatyta 113 projektinių darbų. Kaip įprasta, gimnazijų ir progimnazijų komandos dėl pagrindinio prizo varžėsi atskirose kategorijose. Atsižvelgiant į temos specifiką, buvo įsteigtos specialios nominacijos, siekiant įvertinti atskirus konkursinių darbų aspektus. Temos „Android programėlių kūrimas“ pirmą vietą  gimnazijų kategorijoje laimėjo Julius Saikauskas (II fg2)  už programėlę  „Five Bulls“, o nominaciją „Už aktualiausią programėlę“ gavo Arnas Šiūša (III ft)  už programėlę  „MathGenie v2.0“.

Šis renginys gimnazistams labai patiko. Juos sužavėjo dalyvių motyvacija kurti ir tobulinti savo projektinius darbus.

20220610_100627 20220610_103600 20220610_141456 20220610_145349

Arnas Šiūša III ft, „Informatikos akademijos" narys

Nuotraukos Ingridos Kupčiūnienės

Finalinis (šalies) Dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių programavimo konkursas KTU

Kovo 19 d. KTU Informatikos fakultete vyko finalinis (šalies) dr. J. P. Kazicko programavimo konkursas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazistai.
 I vieta - Deividas Sabaliauskas (IV ft kl.) II vieta - Evita Šriupšaitė (IV ft kl.)  ir Arnas Šiūša (III ft kl.). Evita Šriupšaitė pripažinta geriausiai pasirodžiusia moksleive ir apdovanota I-muoju specialiuoju prizu.

IT mokytoja Ingrida Kupčiūnienė,
Fotografijos Laimos Sabaliauskienės

20220319_170221 20220319_170313 20220319_170404 20220319_173545

Sėkmė regioniniame programavimo konkurse

Įvyko KTU organizuotas dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių programavimo konkurso regioninis etapas Dzūkijos krašte.

Jame dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.

I vieta – Deividas Sabaliauskas (IVft kl.);

II vieta – Arnas Šiūša (IIIft kl.) ir Evita Šriupšaitė (IVft kl.).

Laureatai apdovanojami Kazickų šeimos fondo ir rėmėjų diplomais bei piniginiais prizais.

IT mokytoja Ingrida Kupčiūnienė