Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
ezenklas
Designed by:

Matematika

Matematikų pasiekimai

Spalio 10 dieną dešimt I–IV gimnazijos klasių gimnazistų vyko į Širvintų Lauryno Stuokos  - Gucevičiaus gimnazijoje vykusį Jaunųjų matematikų komandinį konkursą. Konkurse vyksta kova dėl pagrindinio prizo – Didžiosios Antano Kuliešiaus taurės – tarp vyresniųjų klasių komandų, o dėl Mažosios taurės – tarp jaunesniųjų klasių komandų. Mūsų gimnazistų buvo dvi komandos. I–II klasių komandoje mūsų gimnazijai atstovavo Martynas Juzukonis (Ifg) , Augustas Šadurskas (Ifg), Ema Tkačiovaitė (IIfg), Domantas Sabaliauskas (IIfg)  ir Tomas Muškieta (IIfg). III–IV klasių komandą sudarė Laura Lasevičiūtė (IIIbm–ft), Ugnė Sinkevičiūtė (IIIbm–ft), Martynas Žilionis (IVft), Gintautas Lasevičius (IVft) ir Ignas Jasonas (IVft).

Vyresniųjų klasių komanda laimėjo II vietą, nusileidę tik Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos komandai. Jaunesniųjų klasių komanda užėmė IV vietą.

Džiaugiamės mūsų mokinių gebėjimais, šauniu dalyvavimu konkurse ir linkime sėkmės bei ištvermės kituose konkursuose, kurių dar daug bus.

 

Matematikos mokytojai

 

Jaunesnioji komanda Sales vaizdas Vyresnioji komanda

RENGINIŲ KALENDORIUS

Sausis 2018
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 416 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
941
Straipsniai
896
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5482735
http://1rxpills.com/