Nominantai (darbuotojai)
- Paskelbta: 2018 vasario 01, ketvirtadienis, 12:38
Nominacija „Su Lietuva širdy“
- Muzikos mokytojas Česlovas Kruiščiūnas (2018 m.)
Nominacija „KABG ambasadorius“
- IT mokytoja Ingrida Kupčiūnienė (2018 m.)
- Sekretoriato vedėja Vilija Aleksiūnaitė (2018 m.)
- Technologijų mokytoja Jūratė Montrimienė (2018 m.)
- Bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė (2018 m.)
Nominacija „Auksinis žodis“
- Lietuvių kalbos mokytoja Palmyra Motiejūnienė (2018 m.)
- Lietuvių kalbos mokytoja Aldona Girėnienė (2018 m.)
Nominacija „Kūrybos paukštė“
- Dailės mokytoja Andromeda Ostašenkovienė (2018 m.)
- Lietuvių kalbos mokytoja Aušra Grigonienė (2018 m.)
- Pastatų priežiūros darbuotojas Petras Noreika (2018 m.)
- Pastatų priežiūros darbuotojas Mindaugas Kertenis (2018 m.)
Nominacija „Metų gamtininkas“
- Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė (2018 m.)
- Chemijos mokytojas Vytautas Kavaliauskas (2019 m.)
- Fizikos mokytoja Gražina Kairevičienė (2020 m.)
Nominacija „Sporto progresas“
- Istorijos mokytojas Rimvydas Dekas (2018 m.)
- Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė (2018 m.)
- Kūno kultūros mokytojas Dainius Tamulevičius (2018 m.)
NOMINACIJA „TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ EKSCELENCIJA“
- Matematikos mokytoja Janina Bagdonienė (2019 m.)
- Matematikos mokytoja Irena Šimkūnaitė (2020 m.)
- IT mokytoja Skaidrė Kriugždienė (2020 m.)
Nominacija „Metų gimnazistas“
- Paskelbta: 2017 vasario 08, trečiadienis, 06:10
I gimnazijos klasės
Ugnė Petrauskaitė I hs (2017 m.)
Kristupas Harris I fg (2018 m.)
Ula Zizaitė I fg1 (2019 m.)
Kamilė Urulevičiūtė I fg (2021 m.)
Goda Bartninkaitė I KTU (2022 m.)
II gimnazijos klasės
Teresė Bernatonytė II fg (2017 m.)
Viktorija Zujūtė II fg (2018 m.)
Elzbieta Fedorinaitė II fg (2019 m.)
Alma Nasevičiūtė II fg1 (2021 m.)
Simona Tamošiūnaitė II fg (2022 m.)
III gimnazijos klasės
Laurynas Maciulevičius III bm-ft1 (2017 m.)
Teresė Bernatonytė III bm (2018 m.)
Domantas Prokarenka III bm-hs (2019 m.)
Rokas Urbonavičius III ft (2021 m.)
Tautvydas Pirštelis III bm (2022 m.)
IV gimnazijos klasės
Erika Stankevičiūtė IV hs (2017 m.)
Simona Kursevičiūtė IV bm-ft1 (2018 m.)
Viktorija Zujūtė IV bm (2019 m.)
Neilė Antanavičiūtė IV bm (2021 m.)
Ula Zizaitė IV ft (2022 m.)
Žmonės
- Paskelbta: 2014 lapkričio 20, ketvirtadienis, 20:00
Informacija rengiama
Puslapis 4 iš 4
- Pradėti
- Ankstesnis
- 1
- 2
- 3
- 4
- Sekantis
- Pabaiga