Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Susitikimas su nuostabaus balso mokytoja

20191114 133301Gimnazijos muziejaus komanda ir kino klubo „Dublis“ nariai jau baigia „susukti“ filmo „Gimnazijos istorija“ pirmąją dalį (1924-1945 metai ). Darbai įsibėgėję: tekstai parašyti, nuotraukos atrinktos, turimi interviu perklausyti. Šiuo metu pagrindinis darbas – įgarsinimas. Garso takelį įrašyti pasikvietėme gimnazijos radistus ir dirbusią mūsų gimnazijoje mokytoją Aldoną Girėnienę. Dėkojame visiems už pagalbą.

 

Gimnazijos muziejaus komanda

Fotografijos Onutės Jodonytės

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 195 svečiai (-ių) ir vienas narys

  • JovitaG

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223378
http://1rxpills.com/