Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Susitikimas su VDU dėstytojais - biochemikais

paskaitaSausio 30 d. su gimnazistais susitiko VDU dėstytojai. Doc. A.Kanapickas skaitė paskaitą „Klimato atšilimas ir žalioji energija“. Biochemijos ir biotechnologijos katedros vedėjas prof. R.Daugėlavičius paskaitoje „Ar tikrai bus geriau jei žus milijonas bakterijų?“ paaiškino, kad bakterijos gali būti ir labai naudingos. Katedros vedėjas pasidžiaugė jau studijuojančiais biochemiją mūsų gimnazijos mokiniais Mindaugu ir Deividu ir pakvietė kitus mokinius studijuoti biochemiją.

Chemijos mokytoja L.Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 101 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854158
http://1rxpills.com/