Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Krašto apsaugos diena

20191010 10220120191010 11060020191010 125807Spalio mėnesį Lietuvos kariuomenės padaliniuose vyksta krašto apsaugos dienos, kuriose siekiama stiprinti mokinių pilietiškumą, supažindinti su Lietuvos saugumo politika, taip pat skatinti Lietuvos kariuomenės bendradarbiavimą su mokyklomis.

Vienoje iš šių dienų, kuri buvo organizuota Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje, lankėsi ir mūsų gimnazistai. Mokiniams Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus kariai pristatė Lietuvos kariuomenę ir tarnybos būdus joje, Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai supažindino su savo veikla, kario žygio ekipuote, karine technika, ginkluote, parašiutininkų veikla, vedė ekskursijas po Kauno tvirtovės I-ąją bateriją. Renginio metu mokiniai galėjo stebėti bei patys dalyvauti karinės kovinės savigynos pamokoje, išbandyti šaudymą.

 

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė

Mokytojo diena - kitaip

Šventinis spalio 4-osios rytas prasidėjo šiltai - kiekvienas mokytojas mokinių prezidentūros buvo pasitiktas su kvapnios arbatos puoduku ir pyragu. Po pamokų pedagogų laukė išvyka į Lietuvos centrą – senąjį Kėdainių miestą. Pažintį su juo pradėjome daugiakultūriniame centre, įsikūrusiame buvusioje mažojoje žiemos sinagogoje. Čia įrengta ekspozicija, pasakojanti apie žydų istoriją, kultūrą ir holokaustą Kėdainiuose.

Ekskursija po rudenėjantį unikalų ir jaukų senamiestį – valstybinės reikšmės urbanistinį paminklą – nukėlė į XV-XVII a. miestą. Jame iki dabar išlikę vertingų gotikos, renesanso, baroko ir klasicizmo stiliaus pastatų, menančių škotų, vokiečių, žydų, rusų, lenkų gyvenimą ir veiklą Kėdainiuose. Čia ir dabar juntama didikų Radvilų dvasia. Sugrįžę į daugiakultūrinį centrą, klausėmės pianistės Ievos Dūdaitės koncerto „Amelija ir Šopenas“. Skambėjo romantinė F.Šopeno ir žinomo muzikos kinų filmams autoriaus Y.Tierseno jausminga muzika. Sužavėjo betarpiškas atlikėjos bendravimas su klausytojais.

Turiningą dieną užbaigėme kavinėje „Raganė“, kurioje mūsų laukė 5 rūšių virtinukų degustacija.

 

1 2 3 4 5 6 7 8

Regina Demjanovienė

 

Mokytojų diena

FB IMG 1569140494941-1

ŽINIOS, KURIAS DUODATE,

BŪDAI, KURIAIS MOKOTE,

MEILĖ, KURIĄ RODOTE,

RŪPESTIS, KURĮ SUTEIKIAT,

PADARO JUS

GERIAUSIAIS MOKYTOJAIS

PASAULYJE!

 

 

 

GEROS MOKYTOJŲ DIENOS!

 

 

  

  

Gimnazistai

Konstitucijos egzaminas

20191003 085659Spalio 3 d. jau 13 – ąjį kartą vyko visuotinis teisinių bei istorinių žinių patikrinimas – Konstitucijos egzaminas. Šių metų egzamino tema „Baltijos keliu – į nepriklausomą Lietuvos valstybę!” Mūsų gimnazijoje geriausiai egzaminas pavyko Ugnei Morkūnaitei (IIfg). Spalio 17 d. ji dalyvaus II – ajame egzamino etape.

Linkime sėkmės.

 

 

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė

Moksleivių praktikos forumas

img 9348Rugsėjo 21 d. kelios trečių klasių mokinės kartu su fizikos mokytoja Gražina Kairevičiene dalyvavo Kauno technologijos universiteto organizuotame „Moksleivių praktikos forume“. Renginys tęsėsi visą dieną, jame buvo skaitomi pranešimai, vyko įdomios panelinės diskusijos, kurių metu priimti sprendimai turėjo tapti reikšmine Lietuvos strateginio plano dalimi ateityje.

Forumo metu moksleiviai galėjo ne tik klausyti pranešimų bei semtis įkvėpimo, bet ir gyvai užduoti klausimus diskusijų dalyviams. Buvo aptariamos įvairios moksleiviams aktualios temos nuo ateities profesijų ir jų kitimo dėl nuolatinio technologijų tobulėjimo iki finansinio raštingumo bei emocinio intelekto reikšmės šiuolaikiniame pasaulyje. Moksleiviai taip pat turėjo galimybę susipažinti su darbu pažangiose Lietuvos įmonėse, o mūsų gimnazistės taikliai pademonstravo savo žinias keliose rungtyse ir žaidimuose.

„Moksleivių praktikos forumas“ paskatino ne tik susidomėti ateities karjeros galimybėmis, bet ir padrąsino kurti savo ateitį patiems bei imtis veiksmų jau dabar. Dabartis – tai pokyčių metas, todėl būtent šiuo metu priimami sprendimai gali kardinaliai pakeisti žmonijos gyvenimą.

 

Ieva Jurevičiūtė, IIIbm

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Lapkritis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 67 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
59
Straipsniai
467
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
3298366
http://1rxpills.com/