Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Pamokos apie Prezidentą Algirdą Brazauską

Viena iš besiformuojančių tradicijų paminėti rugsėjo 22 dieną – prezidento Algirdo Brazausko gimtadienį. Šią dieną visiems pirmų klasių gimnazistams vyko istorijos – pilietiškumo pagrindų pamokos apie buvusį mūsų mokyklos mokinį Algirdą Brazauską. Pamokas vedė istorijos mokytoja Ona Jodonytė ir bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė. Šių pamokų tikslas prisiminti ir labiau pažinti Algirdo Brazausko asmenybę bei pasiruošti pirmokų priesaikos šventei. Taip pat ugdyti pagarbą gimnazijai, nes mes esame viena iš nedaugelio Lietuvos mokyklų, pavadintų Lietuvos Respublikos Prezidentų vardais.

 

IMG_0 IMG_1954 IMG_1960 IMG_1966

 

Gimnazijos muziejus

Laimės paslaptis

Laimės paslaptis yra ne daryti tai, kas patinka, o tai, ką darai, daryti su meile.

(James M. Barrie)

sokisŠiuo metu Algirdo Brazausko gimnazijoje vyrauja tyla ir ramybė, o dar prieš pora savaičių čia gyvenimas tekėjo įprasta vaga: vyko pamokos, mokykloje vyko ir buvo planuojami kiti renginiai... Kovą pradėjome švęsdami tarptautinę laimės dieną - linksmai ir aktyviai. Vyko I ir II klasės gimnazistams buvo suorganizuotos netradicinės kūno kultūros pamokos. Mokiniai šoko zumbą. Tai nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Jos metu šokantieji pasikrauna energijos ir geros nuotaikos visai dienai, sumažėja nerimas, nuovargis. Taip pat startavo pirmokams skirtas protmūšis „Kas ir kodėl?“. Nors galimybę turėjo tik vienos klasės pirmokai, bet tikimės, kad savo jėgas protų mūšyje galės išmėginti ir kiti gimnazistai. Kadangi koronavirusas COVID-19 neaplenkė ir mūsų šalies, tuo labiau Kaišiadorių rajono, privalome paisyti šių dienų įstatymų ir laikytis karantino. Tačiau... Laimę galime susikurti ir patys namuose, jie yra svarbūs mūsų sveikatai. Tai laimės hormonai. Iš viso yra žinoma apie 20 įvairių laimės hormonų, iš kurių pats stipriausias yra beta endorfino poveikis. Jo išsiskyrimą taip pat skatina teigiamos emocijos, juokas ir, be abejo, malonūs komplimentai. Nestokokime jų vieni kitiems. Be to, yra žinoma, kad judant gaminasi tie patys laimės hormonai, tad nenustokime judėti namuose... Pasaulio sveikatos organizacija skatina išlikti fiziškai aktyviems karantino metu ir teikia rekomendacijas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Likime namuose ir būkime sveiki, saugokime savo ir artimųjų sveikatą....

 

VSS Inga Petrauskienė

Soc. pedagogė Daiva Janonienė

Nacionalinis diktantas 2020

diktantas1Diktantas2Gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ir su visos Lietuvos žmonėmis, kuriems rūpi lietuvių pilietiškumas ir raštingumas, rašė diktantą.

Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Konkursas organizuojamas tryliktą kartą. Gimnazijos bendruomenė konkurse dalyvauja kasmet - šiemet bibliotekos palėpėje susirinko 44 gimnazistai. 

 

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Gružauskienė

 

„Mokausi iš kino“ peržiūra su Kultūros pasu

20191209 161259Gruodžio 9 dieną būrelis II klasių gimnazistų vyko į „Mokausi iš kino“ renginį  Vilniuje. Jo seansus galima užsisakyti su Kultūros pasu. Pasirinkome trumpametražių dokumentinių filmų programą „Išklausyk“. Programą sudaro trys Nyderlandų kino režisierių pasakojimai: „Jei paliksi mane“, „Leno ir jūrų angelas“ ir „Išklausyk“. Filmuose kalbama apie tai, kaip svarbu išmokti atsiverti ir suprasti save, dalintis išgyvenimais ir būti išklausytiems. Iškart po filmų peržiūros vyko diskusija, kurios metu mokiniai buvo skatinami atviriau reikšti savo mintis, kelti klausimus ir kartu ieškoti atsakymų, mokomi skaityti vizualinę filmavimo kalbą. Grįždami namo aplankėme Kalėdų eglutę, kuri visiems paliko didelį įspūdį.

 

IIa klasės auklėtoja Janina Kuliešienė

„Mokausi iš kino“ peržiūra su „Kultūros pasu“

 Gruodžio 9 dieną būrelis II klasių gimnazistų vyko į „Mokausi iš kino“ renginį  Vilniuje. Jo seansus galima užsisakyti su Kultūros pasu. Pasirinkome trumpametražių dokumentinių filmų programą „Išklausyk“. Programą sudaro trys Nyderlandų kino režisierių pasakojimai: „Jei paliksi mane“, „Leno ir jūrų angelas“ ir „Išklausyk“. Filmuose kalbama apie tai, kaip svarbu išmokti atsiverti ir suprasti save, dalintis išgyvenimais ir būti išklausytiems. Iškart po filmų peržiūros vyko diskusija, kurios metu mokiniai buvo skatinami atviriau reikšti savo mintis, kelti klausimus ir kartu ieškoti atsakymų, mokomi skaityti vizualinę filmavimo kalbą. Grįždami namo aplankėme Kalėdų eglutę, kuri visiems paliko didelį įspūdį.

 

IIa klasės auklėtoja Janina Kuliešienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 326 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
735
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4093515
http://1rxpills.com/