Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Išvyka į „ArtVilnius’21“

1Taikomosios ir akademinės dailės studijos nariai aplankė tarptautinę šiuolaikinio meno mugę „ArtVilnius’21“. Didžiausias vizualiųjų menų renginys Rytų regione, šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’21“, ir šiemet visus kvietė rudenį, spalio 15-17 d., į parodų ir kongresų centrą „Litexpo“.

Šiemet „ArtVilnius’21“ meno mylėtojus kvietė su nauju šūkiu „Nereikia būti meno žinovu, kad jis tave įaudrintų”. Pasak „ArtVilnius’21“ vadovės Dianos Stomienės, šis šūkis dar kartą visiems primena, kad meną kolekcionuoti gali daugelis. Trijose „Litexpo“ salėse vykusio „ArtVilnius’21“ programoje dalyvavo 55 galerijos iš 12 pasaulio šalių: Lietuvos, Prancūzijos, Baltarusijos, Vokietijos, Ukrainos, Albanijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Danijos, Italijos ir Rumunijos.

Vienas iš svarbiausių „ArtVilnius’21“ akcentų – šiuolaikinio meno kūriniai ant popieriaus (piešiniai, koliažai, grafika, objektai). Kaip ir kasmet, mugėje buvo eksponuojamos visos medijos: tapyba, fotografija, skulptūra, performansai, instaliacijos ir t.t.

 

Mintys po parodos

„Aš per parodą ir po parodos pajutau, ką kiekvienas tapytojas bandė išreikšti, jų emociją, gamtą, meilę, liūdesį, tautą bei, svarbiausia, save.“ Karina Dzimidavičiūtė, II fg2

„Ši paroda liks ne tik atmintyje, bet ir širdyje.“ Marija Žalianekaitė, III hs2

„Paroda praturtino kūrybinėmis idėjomis ir paliko neišdildomą įspūdį!“ Gintautė Mackevičiūtė, IVhs

„Iki šiol man niekada nebuvo tekę dalyvauti didesnio masto meno parodoje, tad po šio karto išsinešiau daugybę prisiminimų, gerų įspūdžių, įkvėpimo ir idėjų.“ Justė Lekavičiūtė, III hs1

 

Karina Dzimidavičiūtė II fg2

 

 

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ!

Jau visai netrukus, rugsėjo 1 dieną (trečiadienį) 9 val., Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje šurmuliuos mokslo metų pradžios šventė. Visi gimnazistai, mokytojai ir kiti gimnazijos darbuotojai kviečiami atvykti ir drauge pasidžiaugti švente, kurioje netrūks geros nuotaikos, apdovanojimų ir klasių vadovų, dalykų mokytojų susitikimų su gimnazistais.
Data: 2021 m. rugsėjo 1 d. (trečiadienis) 9 val.
Vieta: Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos didžiojioje sporto salėje (II a.).
Šventinių pamokų tvarkaraštis 
Kviečiame atvykti anksčiau, o priklausomai nuo oro sąlygų pasirūpinti tinkama apranga bei apsauga nuo lietaus.
Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo reikalavimai. Daugiau informacijos apie gailijančius reikalavimus https://mokyklabecovid.lt/

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.

Brandos atestatų įteikimo šventė

Paveiksllis1

Brandos atestatų įteikimo šventė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos 83 (11) laidos abiturientams vyks liepos 23 d. 17 val. prie gimnazijos paradinių laiptų.

Gimnazijos mokytojai kartu su Kaišiadorių bendruomene džiaugiasi kiekvieno abituriento pasiekimais ir pažanga. Ypač didžiuojamės mokinėmis, kurių valstybinių brandos egzaminų įvertinimai yra 100 balų. Tai Ieva Jurevičiūtė (lietuvių kalba ir literatūra, anglų kalba, biologija, geografija), Austėja Andriulytė (lietuvių kalba ir literatūra, biologija), Elzbieta Astrauskaitė (biologija), Sandra Čiuladaitė (anglų kalba), Simona Jurevičiūtė (biologija), Gabija Šliužaitė (anglų kalba), Marija Stalaučinskaitė (lietuvių kalba ir literatūra). Džiugu, kad Ievai Jurevičiūtei įteiksime atestatą su pagyrimu.

Šiemet Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją baigė 78 mokinai. Linkime visiems šios laidos abiturientams kuo geriausios kloties gyvenime!

Administracija

Pamoka žiūrint į dangų ir bendraujant...

IMG 20210527 083354Kinai turi posakį: „Jeigu žmogus bent kartą per dieną užsisvajojęs pažvelgia į dangų, tai reiškia, jog jis yra laimingas.“

Ankstyvą gegužės 27-osios rytą baigiamųjų psichologijos pamokų proga šį mokymosi modulį pasirinkę mokiniai buvo pakviesti į dangų ir saulę pažvelgti drauge ir, bendraudami nuotoliniu būdu su mūsų gimnazijos buvusia abituriente Viktorija Miliauskaite, pasivaišinti kvapnios rytinės kavos ar arbatos puodeliu. Tiesa, saulę pridengė pilkieji lietaus debesys, bet virtualiam bendravimui tai nesutrukdė.

Charizmatiškoji Viktorija nuoširdžiai ir paprastai pasidalino įžvalgomis apie savo, kaip asmenybės, brandos pokyčius ir aplinkybes, dėl kurių ji kuria savo gyvenimo pagrindinį vaidmenį – žmogaus, kuris tiki savo svajone. O svajonė yra tapti aktore. Viktorija mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vaidybos specialybės. Ji padrąsino abejojančius ir stengėsi bent kiek nuraminti stresuojančius dėl pernelyg didelio mokymosi krūvio ir griežtokų gimnazijos reikalavimų. Nuoširdžiai pakvietė susisiekti su ja ir pasikalbėti jei kam kyla klausimų dėl ateities studijų ar pasirinkimų baimių.

Mūsų gimnazijos mokiniai, kurie jau mokėsi ir kurie dar mokosi psichologijos, visiems linki bent kartą žvilgtelti į dangų (net jei ir lyja)... Visi tai padarę tikrai bus laimingi...

Pamoka organizuota bendradarbiaujant su gimnazijos informacijos centro-bibliotekos darbuotojais plėtojant bendruomenės narių socialinį ir emocinį ugdymą.

 

Gimnazijos psichologas Lionius Demjanovas

 

 

Pamokos apie Prezidentą Algirdą Brazauską

Viena iš besiformuojančių tradicijų paminėti rugsėjo 22 dieną – prezidento Algirdo Brazausko gimtadienį. Šią dieną visiems pirmų klasių gimnazistams vyko istorijos – pilietiškumo pagrindų pamokos apie buvusį mūsų mokyklos mokinį Algirdą Brazauską. Pamokas vedė istorijos mokytoja Ona Jodonytė ir bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė. Šių pamokų tikslas prisiminti ir labiau pažinti Algirdo Brazausko asmenybę bei pasiruošti pirmokų priesaikos šventei. Taip pat ugdyti pagarbą gimnazijai, nes mes esame viena iš nedaugelio Lietuvos mokyklų, pavadintų Lietuvos Respublikos Prezidentų vardais.

 

IMG_0 IMG_1954 IMG_1960 IMG_1966

 

Gimnazijos muziejus

RENGINIŲ KALENDORIUS

Lapkritis 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 155 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
845
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4572404
http://1rxpills.com/