Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Nacionalinis diktantas 2020

diktantas1Diktantas2Gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ir su visos Lietuvos žmonėmis, kuriems rūpi lietuvių pilietiškumas ir raštingumas, rašė diktantą.

Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Konkursas organizuojamas tryliktą kartą. Gimnazijos bendruomenė konkurse dalyvauja kasmet - šiemet bibliotekos palėpėje susirinko 44 gimnazistai. 

 

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Gružauskienė

 

„Mokausi iš kino“ peržiūra su Kultūros pasu

20191209 161259Gruodžio 9 dieną būrelis II klasių gimnazistų vyko į „Mokausi iš kino“ renginį  Vilniuje. Jo seansus galima užsisakyti su Kultūros pasu. Pasirinkome trumpametražių dokumentinių filmų programą „Išklausyk“. Programą sudaro trys Nyderlandų kino režisierių pasakojimai: „Jei paliksi mane“, „Leno ir jūrų angelas“ ir „Išklausyk“. Filmuose kalbama apie tai, kaip svarbu išmokti atsiverti ir suprasti save, dalintis išgyvenimais ir būti išklausytiems. Iškart po filmų peržiūros vyko diskusija, kurios metu mokiniai buvo skatinami atviriau reikšti savo mintis, kelti klausimus ir kartu ieškoti atsakymų, mokomi skaityti vizualinę filmavimo kalbą. Grįždami namo aplankėme Kalėdų eglutę, kuri visiems paliko didelį įspūdį.

 

IIa klasės auklėtoja Janina Kuliešienė

„Mokausi iš kino“ peržiūra su „Kultūros pasu“

 Gruodžio 9 dieną būrelis II klasių gimnazistų vyko į „Mokausi iš kino“ renginį  Vilniuje. Jo seansus galima užsisakyti su Kultūros pasu. Pasirinkome trumpametražių dokumentinių filmų programą „Išklausyk“. Programą sudaro trys Nyderlandų kino režisierių pasakojimai: „Jei paliksi mane“, „Leno ir jūrų angelas“ ir „Išklausyk“. Filmuose kalbama apie tai, kaip svarbu išmokti atsiverti ir suprasti save, dalintis išgyvenimais ir būti išklausytiems. Iškart po filmų peržiūros vyko diskusija, kurios metu mokiniai buvo skatinami atviriau reikšti savo mintis, kelti klausimus ir kartu ieškoti atsakymų, mokomi skaityti vizualinę filmavimo kalbą. Grįždami namo aplankėme Kalėdų eglutę, kuri visiems paliko didelį įspūdį.

 

IIa klasės auklėtoja Janina Kuliešienė

Klaipėdos jaunimo teatro „Taškas“ aktorių susitikimas su gimnazijos moksleiviais ir mokytojais

SpektaklisSpektaklio aptarimasLapkričio 22 d. išsiskyrė gausa renginių gimnazijoje ir už jos ribų. Klaipėdos aktorių desantas gimnazijoje - tai kelių etiudų kompozicija su muzikiniais, ritminiais, šokio intarpais apie jaunimo aplinkos gyvenimo peripetijas.

„Tu arba tave“ – charizmatiškojo dramos aktoriaus Valentino Masalskio režisuotas spektaklis apie kontraversiškus jaunimo santykius, paliečiantis tokias problemas kaip antisemitizmas, rasizmas, neapykanta kitos lytinės orientacijos žmonėms bei narkotinių medžiagų plitimas tarp jaunų žmonių, vyraujančias patyčias realiame ir internetiniame pasaulyje.

Spektaklyje keliami klausimai, kaip smurtas socialinėje aplinkoje, visuomenės abuojumas pagalbos laukiančiam, tarpasmeninių santykių susvetimėjimas, aptarti po spektaklio bendraujant neįpareigojančioje aplinkoje, kurioje aktoriai tapo paprastais moksleivių bendraamžiais. Atvirumas ir nuoširdumas sužavėjo abi puses ir turbūt ne vienas moksleivis pagalvojo, kad aktoriaus dalia suvaidinti tiesą yra pakankamai skausminga.

 

Gimnazijos psichologas Lionius Demjanovas

 Lioniaus Demjanovo fotografijos

Svečiai iš pajūrio

102 0061Gimnazijoje lankėsi Klaipėdos rajono mokyklų direktoriai ir jų pavaduotojai. Kelionės tikslas – susipažinti su mūsų gimnazijos ugdymo organizavimo sistema ir kitomis veiklomis. Direktorius S.Bernikas pristatė mokinių pažangos ir pasiekimų gerinimo, mokymosi motyvacijos įsivertinimo/vertinimo modelius, atsakė į svečių pateiktus klausimus.

 

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bradulskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2020
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 18 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
59
Straipsniai
588
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
3490457
http://1rxpills.com/