Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

EMOCIJOS - SPRENDIMAS AR LIKIMAS?

Mieli Gimnazistai, Mokytojai, 

Gruodžio 5 dieną bibliotekos palėpės salėje per 7-8 pamokas (pradžia 13.50 va.) paskaitą skaitys lektorė Corrie Jankevičienė. Corrie atvyko iš JAV. Vašingtono valstijoje įgijo bendros praktikos slaugytojos specialybę, o vėliau Kalifornijos valstijoje – psichologo specialybę. Nuo 1995 m. dirbo ligų prevencijos bei sveikos gyvensenos srityje, perskaitė per 100 paskaitų įvairiomis sveikatos ir sveikos gyvensenos temomis mokyklose, bibliotekose, ligoninėse ir kt. Savo paskaitose lektorė teoriją nuolat bando iliustruoti kasdieniškais praktiniais pavyzdžiais.


kvietimas kaisiadorys

 

Norinčius dalyvauti, prašome registruotis pas gimnazijos psichologę Renatą S. (58 kab.), el. dienyno žinutėmis arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Linkiu visiems gražių emocijų! 

Psichologė Renata Stonienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 61 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232281
http://1rxpills.com/