Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Tyrėjų naktis 2023

Rugsėjo 29 d. kartu su chemijos mokytoja Laima Sabaliauskiene vykome į „Tyrėjų nakties 2023“ organizuojamus renginius KTU matematikos ir gamtos mokslų fakultete.

Pirmąją paskaitą apie juodosios skylės atradimą bei ypatybes skaitė dr. Artūras Acus. Jos metu iš arčiau susipažinome su šiuo paslaptingu kosmoso dariniu.

Antroji paskaita prabėgo itin greitai, nes klausytis lekt. Igno Kančio ir dr. Maženos Mackoit – Sinkevičiūtės apie tai, kaip verda „Mokslo sriuba”, buvo labai įdomu ir linksma. Sužinojome šios neįprastos sriubos receptą – kaip kilo idėja sukurti laidą, kaip ji filmuojama, kaip parenkamos laidų temos.

Po paskaitų turėjome galimybę išbandyti save inžinerinėse dirbtuvėse. Prie mikroschemų prilitavome bateriją, rezistorius ir trijų spalvų lemputes, kurios, paspaudus mygtukus, užsidega.

Galiausiai mūsų laukė Airsoft ir karybos mokslo pagrindų mokymai. Išmokome pastatyti palapines, užuovėjas, šaudėme į taikinius, pasimatavome daug įvairių šalmų bei liemenių ir smagiai nusifotografavome!

Šios išvykos metu laiką praleidome labai smagiai, įdomiai bei turiningai.

Nekantriai laukiame kitų „Protono” išvykų!

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

Goda Bartninkaitė, II KTU 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 206 svečiai (-ių) ir vienas narys

  • JovitaG

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223391
http://1rxpills.com/