Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Mokomosios mokinių benrdrovės (MMB)

Lapkričio mėnesis respublikoje buvo paskelbtas verslumo mėnesiu, todėl daugelis ugdymo įstaigų organizavo įvairius renginius šia tema. Mūsų gimnazijos 3sv1, 3sv2 klasių mokiniai buvo aktyvūs šių renginių dalyviai. Lapkričio 24 d. penki 3sv1 ir 3sv2 kl. mokiniai dalyvavo Kaišiadorių turizmo ir verslo paslaugų centro mokymuose „Ar aš galiu būti verslininku?“, o lapkričio 26 d. aštuoni šių klasių mokiniai ten pat gilino žinias „Verslumo pagrindų“ mokymuose. Smagu, kad mūsų gimnazistai dalyvavo šiuose renginiuose lygiomis teisėmis su rajono pradedančiaisiais verslininkais ir juos sudomino savo kuriamomis mokomosiomis mokinių bendrovėmis. Kai kurie iš jų panoro įsigyti mūsų MMB akcijų!

Nuo lapkričio 29 d. pradėjo veikti 2 trečiokų mokomosios mokinių bendrovės (MMB) – „Body beauty design” – „BBD” (3sv1) ir „Happy day”(3sv1). Jos jau pristatė savo veiklos kryptis ir gaminius. Gruodžio 16 d. „Body beauty design” prekiavo papuošalais Vilniuje, „Fluxus Ministerijoje”, www.manodrabuziai.lt organizuotoje kalėdinėje mugėje „Kalėdoms kuriu pats”, o kitą dieną abi bendrovės prisistatė ir prekiavo Kaišiadorių Vaclovo Giržado pagrindinėje mokykloje. 

bendroveGruodžio 8 dieną 17 4sv1 ir 4sv2 klasių mokinių dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (Kaune) ISM praktinių darbų renginyje „Pasionarai” – aistra”.

Gruodžio 20 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovai atvyko į gimnaziją ir 3sv ir 4sv klasėms pristatė savo studijų programas.

Nuo sausio mėnesio gimnazijoje pradeda veikti 2f1 klasės gimnazistų MMB „IMK“, kuri žada pasiūlyti mums rašiklių su užrašais, ženkliukų (ir gimnazijos!), raktų pakabukų. Šios bendrovės akcijų galėsime įsigyti nuo sausio 6 d. Sausio mėnesį turėtų pradėti veiklą ir 3sv2 bei penkių 3bm2 klasių mokinių MMB. Ką jie mums pasiūlys – dar paslaptis! Norintys tapti antrokų ir trečiokų MMB akcininkais taupykite pinigus – viena akcija kainuoja tik 5 litus!

Gimnazijos jaunųjų verslininkų vardu ekonomikos ir vadybos pagrindų mokytoja Rasa Suslavičienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 71 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5231517
http://1rxpills.com/