Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Projekto „Mokymosi krypties pasirinkimo galimybių didinimas 14-19 metų mokiniams“ Idėjų mugė

Spalio 1 dieną aštuoni mūsų mokyklos ketvirtokai Gabrielė, Karolis, Kęstutis, Ieva, Martynas, Asta, Inga, Julija ir mokytojos Jūratė, Jolita, Živilė bei direktorius dalyvavome projekto „Mokymosi krypties pasirinkimo galimybių didinimas 14-19 metų mokiniams“ Idėjų mugėje. Mūsų tikslas buvo parodyti ir pristatyti savo mokyklos profiliavimo sistemą. Renginys vyko Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Panorama“. Nuvykę papuošėme du stendus, juose mirgėjo rugsėjo pirmosios nuotraukos, užrašas su mokyklos

filosofija ir daug lankstinukų su profiliavimo schemomis. Daug žiūrovų rinkosi prie mūsų stendų, uždavė daug klausimų, prašė iššifruoti raidžių derinius „SV“ arba „FT“. Beje, labai daug kas gyrė mūsų uniformas, sakė, kad jos puikiai atrodo, mums tinka. Sužavėti mugės dalyviai buvo ir mūsų gimnazijos Pasiekimų knygele, laikraščiu „Rašaluoti pirštai“. Sulaukėme dėmesio ne tik iš praeivių ar kitų mokyklų, bet ir iš televizijos: mus kalbino Lietuvos televizijos laidos ,,Labas rytas” žurnalistai. Patys taip pat domėjomės kitų respublikos mokyklų idėjomis. Buvo įdomu pabendrauti su kitų šalies mokyklų ir gimnazijų mokiniais ir mokytojais. Iš tiesų pamatėme daug įdomių dalykų, kuriuos, manau, galima įgyvendinti ir pas mus. Taigi, Idėjų mugė buvo naudinga visiems tai

buvo puiki proga patiems pasirodyti ir į kitus pasižiūrėti.

Julija Katkutė, 4sv1

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 124 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227396
http://1rxpills.com/