Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Fashion Show

mados souSausio 28-ąją 18.30 į Kaišiadorių kultūros centro salę pradėjo plūsti minios žmonių. Ir ne veltui: visi rinkosi pamatyti jau tradicija tapusį renginį „Fashion Show“. Kodėl nepabrėžiam „mūsų mokyklos tradicija“? Todėl, kad įspūdingasis madų šou, vykstantis nuo 2003 metų, seniai yra išplitęs po visą rajoną! Galime tik pasidžiaugti, kad iniciatyvos imasi ne tik Kaišiadorių miesto aktyvistai, bet ir rajono gyventojai.

Renginys šiais metais tapo ypatingas ne vien dėl to, kad pernai dėl dalyvių pasyvumo jis neįvyko, o ir dėl to, kad šiemet pasirodė išradingumo, kūrybiškumo ir humoro jausmo nestokojančios net pačios Algirdo Brazausko rajono gimnazijos mokytojos. Visas kolekcijas vienijo nuostata – mada be kailio. Sulaukėme penkių kolekcijų: „Vision of the future“, „Newspaper‘s Kids“, „23 Problems“, „Sintetinė futurama“ ir „Draugės“. Pastaroji -viena labiausiai nustebinusių kolekcijų, kurios NIEKAS nesitikėjo, net ir organizatoriai. Pasirodo, mums gerai pažįstamos ir mylimos mokytojos taip pat mėgsta pabūti dėmesio, ups, podiumo centre! Abejingų neliko – visi plojo atsistoję!

Šiais metais, skirtingai negu anksčiau, į vertinimo komisiją buvo pakviestos Vilniaus grafikos ir dizaino studijos studentės, kurios ir vertino vakaro pasirodymus. Patys šauniausi buvo „23 problems“.

Prezidentūros vardu Dovilė ir Gabrielė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 204 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223337
http://1rxpills.com/