Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Žygis per Kuršių Neriją

keliaujame pamariu justina kasteckaite 3bm2Kuršių Nerija - ilgas, siauras smėlio ruožas, skiriantis Baltijos jūrą nuo Kuršių marių. Tai mažai žmogaus paliestas pasaulio kampelis, kuriame gera būti kiekvienam. Pažinti šią išskirtinę vietą gimnazistus jau dvidešimt antrąjį pavasarį vedė matematikos mokytoja Irena Šimkūnaitė (toliau Tamsta Viršininkė) kartu su mokytojais Asta ir Dainiumi Tamulevičiais bei Vilma Dzimidavičiene. Mūsų pažintis truko keturias dienas, per tą laiką tikrai supratome Tamstos Viršininkės žodžių teisingumą: „...yra mūsų žemėje plotai , kaip širdies jų negalim prarast“.

Mūsų kelionė prasidėjo labai ankstų penktadienio rytą, kai laikrodis rodė pusę keturių. O baigėsi pirmadienį,kai  turėjome susikrauti daiktus į kuprines ir atsisveikinti su Nida. Liūdna... Per keturias dienas atitrūkome nuo mokyklos gyvenimo, pamiršome formules ir taisykles bei gerai atsipalaidavome. Laikas, praleistas Kuršių Nerijoje, buvo „beprotiškai fantastiškas“, kaip pasakytų šviesaus atminimo Vytautas Kernagis, prie kurio skulptūros dainavome jo dainas.

Riedėdamas atgal namo, ne vienas pagalvojo, kad į Neringą būtinai sugrįš ir kitąmet. „Grįšiu“, – bylojo ir užrašas smėly netoli Parnidžio kopos...

 Žygeivė Austėja Žiūraitė, 1fg1

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 223 svečiai (-ių) ir vienas narys

  • JovitaG

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223399
http://1rxpills.com/