Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Sąjūdžiui - 25

Šiais metais Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis mini 25-metį. Todėl ta proga mūsų gimnazijoje lankėsi vieni iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Kaišiadorių skyriaus įkūrėjų - tai S.Petrauskas ir M.Nasevičius. Jie mokinius supažindino su Sąjūdžio pradžia mūsų rajone bei atliktais darbais. Turėjome galimybę pamatyti ištrauką iš filmuotos medžiagos apie 1988 m. Kaišiadoryse vykusį mitingą.

 
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/sajudis_25/

Istorijos mokytojai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 89 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223563
http://1rxpills.com/