Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Partizanų takais

Socialinių mokslų akademijos Istorijos fakulteto „Jaunojo istoriko mokykla“ nariai bei kiti besidomintys istorija mokiniai rugsėjo 14 d. dalyvavo mūsų rajone vykusiame respublikiniame žygyje „Didžiosios kovos apygardos partizanų takais“. Žygio metu aplankėme žymiausias Kaišiadorių vietas, susijusias su partizaniniu judėjimu: Kaišiadorių kapines, Žaslius, Kaukinės kaimą, Kruonį bei Rumšiškes. Išgirdome naudingos informacijos, išklausėme įdomių prisiminimų apie partizanus ir istorinį laikotarpį, pajutome bendrumo, pilietiškumo bei patriotiškumo jausmą.

 
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/partizanai/

Istorijos mokytojos Ona Jodonytė ir Aldona Mitkuvienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 183 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5237815
http://1rxpills.com/