Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Gilinome žinias, plėtėme akiratį...

Gruodžio 1 dieną jaunieji miško bičiuliai lankėsi Pašilių stumbryne, kur veisiami ir laikomi Europos stumbrai, įrašyti į Raudonąją knygą. Džiugu, jog jau ir laisvėje, aplink stumbryną 40-50 kilometrų spinduliu, klajoja apie 50 stumbrų. Palinkėję stumbrams gero žiemojimo nuvykome į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą, apžiūrėjome naują ekspoziciją: klausėme paukščių balsų, stebėjome stumbrų gyvenimą įvairiais metų laikais, uostėme retų augalų kvapų. Įspūdį paliko šiuolaikiškos, jaukios natūralios medienos patalpų grindys, išmargintos įvairių miško gyvūnų pėdutėmis, vedančiomis nuo vieno informacijos terminalo prie kito.

Grįždami užsukome į Kėdainius, aplankėme senamiestį, gėrėjomės jo architektūra.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/stumbrai/

JMB „Girinukas“ vadovė Loreta Motiekaitienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 122 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5854370
http://1rxpills.com/