Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Matematikos akademijos narių dėmesiui!

Pradedame matematikos uždavinių sprendimo konkursą „Matematikos deimantai“, kurio tikslas išsiaiškinti kiekvieno lygio „aštriausiai“ mąstančius olimpiečius. Konkurse bus paskelbtos 7 užduotys po 5 uždavinius. Pirmos užduoties uždavinių sąlygas rasite čia. Šios užduoties sprendimus prašome pateikti  savo „Olimpo“ vadovui iki lapkričio 15 dienos.

Atsiprašome už įsivėlusius netikslumus. 5-to uždavinio sąlyga - pataisyta.

Organizatoriai

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 191 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213443
http://1rxpills.com/