Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Geografijos klubo „Azimutas“ nariai UAB „Hnit Baltic“ GIS mokykloje

Lapkričio 25 d. geografijos klubo „Azimutas“ nariai dalyvavo UAB „Hnit Baltic“ GIS mokyklos keturių valandų paskaitoje – užsigis mokyklojeėmime, kurį vedė lektorės Jurgita Rimkuvienė ir Lina Ciūnienė. Turėjome puikią galimybę plačiau susipažinti su geografinėmis informacinėmis sistemomis. Sužinojome, kaip kuriami ir kur naudojami skaitmeniniai žemėlapiai, kokia yra duomenų bazė, kokios GIS ateities perspektyvos. Užsiėmime gimnazistai atliko praktinę užduotį - naudodamiesi ArcGIS Online programa kūrė savo gyvenamosios vietovės skaitmeninį žemėlapį, pildė jo duomenis.

Šioje išvykoje klubo nariai susipažino su GIS programinių priemonių funkcionalumu, įgijo žinių ir įgūdžių, kuriuos galės pritaikyti geografijos pamokose ir kasdieniniame gyvenime.

Ievos Saikauskaitės (I a) nuotr.

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 255 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5236559
http://1rxpills.com/