Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Gimnazijos radijas „Devintoji banga” - tarptautinio projekto dalyvė

Gimnazijos radijas „Devintoji banga” kaip Lenkijos Oborniki Sląskie gimnazijos partnerė kartu rengė Lenkijos ir Lietuvos Jaunimo fondo inicijuotą projektą „Lietuva - Lenkija: duokim penkis!”. Kontaktus su lenkų moksleiviais  padėjo užmegzti ir prie projekto rengimo prisidėjo busi gimnazijos mokinė  patriotė „Lietuvos ryto” žurnalistė Evelina Vinevičiūtė. Buvo pateikti 96 projektai ir tik 12 (tarp jų ir mūsų) gavo fondo ir ES finansavimą.

Rugsėjo mėnesį 10 aktyviausių mūsų gimnazijos radijo komandos narių ir 2  radijo vadovai vyks savaitei į Lenkiją, kur turės galimybę ne tik susipažinti su savo bendraamžiais, įdomiais istoriniais objektais,  bet ir pristatys  kultūrinę programą, diskutuos, kaip pagerinti Lietuvos ir Lenkijos santykius, rengs bendras radijo laidas, kurs filmą. Preliminarus abiejų mokyklų atstovų susitikimas įvyks jau balandžio mėnesį Lenkijoje. Tad gimnazijos radijo laukia didelis darbas, kad tinkamai būtų atstovaujama savo šaliai.

Informaciją pateikė bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 52 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5776967
http://1rxpills.com/