Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

ArtVilnius'23

20231013 140009

Spalio 13 d. kartu su dailės mokytoja Andromeda Ostašenkoviene vykome į Vilnių, LITEXPO vykstančią 14-ąją tarptautinę šiuolaikinio meno mugę „ArtVilnius'23“. Šiais metais mugėje dalyvavo 70 meno galerijų ir institucijų bei 300 menininkų iš 18 pasaulio šalių. Parodoje pristatytos įvairios dailės rūšys: tapyba, skulptūra, fotografija, instaliacija, videomenas ir dar daugelis kitų. Taip pat parodos metu vyko įvairūs performansai, diskusijos ir seminarai. Manau, kiekvieną lankytoją sužavėjo šios mugės darbų originalumas ir išskirtinumas. Buvo įdomu pamatyti skirtingas menininkų technikas, susipažinti su dar tik pradedančiais kurti dailininkais ir jų kūryba. Šis mugės įvairiapusiškumas leido susipažinti su skirtingais požiūriais ne tik į meną, bet ir patį gyvenimą. Visos mugės metu buvo jaučiama jauki ir kūrybinga atmosfera, kuri įtraukė kiekvieną lankytoją. Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę dalyvauti šiame renginyje ir tokiu būdu praplėčiau savo dailės žinias bei įgijau naujų kūrybinių idėjų.

 

Kamilė Pupalaigytė, III bm-hs 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 70 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783548
http://1rxpills.com/