Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Išvyka į Vilnių

20230915 122103

Rugsėjo 15 d., penktadienį, su dailės mokytoja A. Ostašenkoviene keliavome į Lietuvos sostinę Vilnių. Jau išlipę iš autobusiuko mes pajutome jaukią Vilniaus atmosferą – Vilnius mus pasitiko šventišku mugės šurmuliu, skambančia muzika, rudeniška šiluma.

Vilniuje mūsų laukė dvi edukacijos. Pirmoji – „Išnarplioti Vilnių kūrybingai“ – buvo skirta didžiausiam šių metų sostinės jubiliejui – Vilniui sukako 700 metų. Mums teko vaikščioti ir ištyrinėti Vilniaus senamiestį, sužinojome daug jo paslapčių, įdomių faktų. Pavyzdžiui, siauriausia Vilniaus gatve yra laikoma Skapo gatvė, pati siauriausia jos dalis tesiekia 1,98 m.

Vėliau dalyvavome kultūros paso programoje „Vilniaus katedros požemiai“. Pamatėme, kur ir kaip buvo laidojami Lietuvos valdovai, kur stovėjo pirmoji Katedra, aplankėme gražuolės Barboros Radvilaitės amžino poilsio vietą, sužinojome, kas pasiglemžė karalienės gyvybę, kuris valdovas Katedros požemiuose „paliko” savo širdį ir kur paslėptos karališkosios brangenybės, ir dar daug įdomių faktų apie Lietuvos kunigaikščių gyvenimą.

Džiaugiamės, kad kelionė buvo tikrai įdomi ir linksma. Daug sužinojome apie Vilnių ir jo istoriją.

 

 Melita Ašmenaitė, II KTU

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 81 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783445
http://1rxpills.com/