Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

LMS pavasario forumas

lmspavsarioforumaslmsssss

Balandžio mėnesį vykusiame LMS (Lietuvos moksleivių sąjungos) pavasario forume Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijai atstovavo Veronika Petrashchiunaitė, IIhs. Su Veronika taip pat vyko Dominyka Mičiulytė, IIhs, kuri buvo deleguota kaip Kaišiadorių LMS padalinio narė. Forumas vyko Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, tris dienas. Pirmą dieną vyko debatai, kuriose buvo užduodami klausimai asmenims, kandidatuojantiems į valdybą, reviziją ir taip pat į LMS prezidento pareigas. Kitą dieną vykusioje asamblėjoje mokiniai, atstovaujantys savo mokykloms, balsavo už stipriausius kandidatus. Taip pat asamblėjoje susipažinome su LMS buvusios prezidentės Karolinos Pralgauskytės visos kadencijos ataskaita. Vakare buvo paskelbti revizijos, tarybos komandos sąrašai, o LMS prezidento poziciją perėmė Jonas Trumpa.

 

„Dalyvaudama LMS pavasario forume turėjau galimybę susipažinti su žmonėmis iš visos Lietuvos, kurie suteikė man motyvacijos veikti ir siekti savo tikslų.“

 

 

Veronika Petrashchiunaitė, IIhs  

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 98 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783623
http://1rxpills.com/