Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Kitokios edukacijos

1Norisi pasidžiaugti gražia mūsų gimnazijos draugyste su Alytaus miesto teatru. Su ketvirtokais per visą 4 metų mokymosi kadenciją jame lankytasi ne kartą ir ne du. O jei dar pandemijos nebūtų buvę... Stebėjome spektaklius „Nuostabūs dalykai“, „(Ne)vaikiški žaidimai“, „Tūla“ , o balandžio 19 d. lankėmės Nacionaliniame Kauno dramos teatre, kur Alytaus miesto teatras rodė spektaklį „Civilio dienoraštis“. Tai ukrainiečių dramaturgo Pavlo Arie pjesė apie išgyvenimus ir potyrius per pirmąsias 14-ka Rusijos karo prieš Ukrainą dienų. Spektaklis gerokai supurtė, leido pajusti, kokios menkutės yra mūsų kasdieninės bėdos palyginus su tuo, ką teko ir vis dar tenka išgyventi ukrainiečiams...

Ketvirtokai tuoj paliks gimnaziją, tačiau draugystė su Alytaus miesto teatru, manau, tęsis. Juk jų teatro repertuaras toks įvairus. Bus ką pažiūrėti ir būsimiems pirmokams.

 

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Živilė Kursevičienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 84 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783471
http://1rxpills.com/