Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Metų gimnazistai

Kasmet per gimnazijos gimtadienio šventę apdovanojamas Metų gimnazistas. Kandidatus į nominaciją  siūlo gimnazistai, mokytojai, kuratoriai. Siūlomi gimnazistai turi būti motyvuoti, pareigingi, aktyvūs mokiniai.

20170201 122726Metų gimnazistais tapo Ugnė Petrauskaitė iš I hs, Teresė Bernatonytė iš II fg, Laurynas Maciulevičius iš III bm-ft1, Erika Stankevičiūtė iš IV hs. Pirmokė Ugnė, paklausta, ką reikia daryti, kad taptum Metų gimnazistu, atsakė: „Reikia būti drąsiai ir nieko nebijoti“. Teresė žino, kad nieko ypatingo daryti nereikia, bet tik tai, kas įdomu. Laurynas yra apsisprendęs nuolat veikti ir taip tobulėti. Ketvirtokė Erika paaiškino, kad reikia būti savimi. Tiesa tikriausiai yra ta, kad žmogaus drąsa veikti, domėtis padeda jam tapti savimi. Didžiuojamės visais 2017 metų gimnazistais.

 

Gimnazijos mokinių prezidentūros kuratorė Rita Marozienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 70 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783425
http://1rxpills.com/