Neformalus švietimas

Saldi pamoka

Kovo 12 d., antradienį, technologijų pamokoje pas mus apsilankė II KTU klasės mokinės Augustės Sarapinaitės mama, kuri papasakojo apie savo pomėgį gaminti saldumynus. Naujoje virtuvėlėje mes kepėme macaronsus, kurie išėjo nuostabiai gražūs ir skanūs. Visos buvome labai įsitraukusios į gaminimo procesą ir net paprašėme recepto, kad galėtume  pačios juos padaryti namuose. Naujoje virtuvėje buvo smagu gaminti, nes ji labai erdvi, moderni ir graži, įėjus į ją iškart kyla noras kibti į darbus. Tikimės, kad tokių gaminimo pamokų bus daugiau ir galėsim išmokti gaminti dar daug įvairių saldumynų.

Aida Ivoškaitė, II KTU

Lapkritis ir S. Nėris

21Kasmet gimnazijos ketvirtokai rudenį lankosi garsios neoromantikės poetės S. Nėries muziejuje Palemone. Lapkričio 6 d. muziejuje lietuvių literatūros pamokos vyko IVbm ir IV ft klasių mokiniams. Originalus pastatas, interjeras, ekspozicija, įdomus ir jautrus gidžių pasakojimas nukėlė į XX a. I pusę, poetės gyvenamąjį laikotarpį. Edukacinės ekskursijos pabaigoje vyko protmūšis.

Smagu pažinti lietuvių literatūros kūrėjus ne iš vadovėlio.

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Gružauskienė