Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
ezenklas
Designed by:

Renginiai

Kviečiame dalyvauti!

Skelbimas-3

MUMS SVARBUS KIEKVIENAS, ESANTIS ŠALIA

Kovo 23-24 d. Kaišiadorių krašto Neįgaliųjų sąjungos nariai kartu su Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniais dalyvavo  „Maisto banko“ akcijoje „Maxima“ prekybos centre.  Visiems akcijoje dalyvavusiems mokiniams bus parašytos padėkos ir įrašytos socialinės – pilietinės valandos į pasiekimų knygelę.

 

P1040615 P1040617 P1040618 P1040620

 

Socialinė pedagogė Giedrė Raišuotienė

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

20180310 131352Ketvirtą kartą organizuoto konkurso tikslas – prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį bei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą ir stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija.

Konkursas vyko dviem etapais. Pirmo etapo metu mokiniai užduotis atliko gimnazijoje, o antrasis etapas kovo 10 d. vyko Lietuvos Respublikos Seime. Į jį iš mūsų gimnazijos buvo pakviesta daugiausiai taškų pirmo etapo metu surinkusi Rasa Miliukaitė (IIIft-bm).

Šiame konkurse galėjo dalyvauti ne tik mokiniai, bet ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai, LR piliečiai ir gyventojai, užsienio lietuviai. Tad kovo 10 d. į LR Seimą susirinko visų grupių atstovai.

Konkurso užduotį buvo galima atlikti ir naujienų portale www.delfi.lt. Šiame portale nugalėtoja tapo mūsų bibliotekininkė Regina Demjanovienė. Jai atiteko delfi.lt firminis puodelis bei LR Prezidento Valdo Adamkaus knyga „Pokalbiai nesilaikant protokolo“. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

 

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė

Geografinės informacinės sistemos (GIS) mokykloje ir mūsų gyvenime

Kaip pasirinkti geriausią vietą miesto parkui? Kaip suplanuoti sklandų transporto judėjimą?

Skaitmeninis žemėlapis, sukurtas naudojant GIS, papildytas erdvinės analizės įrankiais, padės atsakyti į šiuos ir begalę kitų klausimų.

Plačiai šiuolaikiniame pasaulyje naudojamos technologijos neaplenkė ir mūsų mokyklos. Šiais metais prisijungėme prie gausaus GIS naudotojų būrio - gavome ArcGis Online paskyrą mokyklai. Skaitmeniniai žemėlapiai jau anksčiau buvo naudojami geografijos pamokose, bet turėtume žinoti, kad ši platforma gali puikiai funkcionuoti ir kitų dalykų pamokose.

UAB „Hnit - Baltic” jau trečius metus organizavo Lietuvos mokyklų žemėlapių konkursą „Mano žemėlapis Lietuvai”. Šių metų darbai turėjo būti susiję su Lietuvos šimtmečiu. Dalyvavau jame su žemėlapiu „Gyvybės versmės saugotojas - Vidmantas Urbonas” (plačiau https://arcg.is/1iPWTn ). Tai buvo savotiškas savęs išbandymas, kuris reikalavo nemažai nuoseklaus darbo.  „Azimuto” klubo nariai kovo 9 d. dalyvavo baigiamojoje konkurso konferencijoje, kuri vyko Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijoje (dauigiau http://www.gismokykla.lt/2018/03/12/5294/).

Su geografijos mokytoja ir klubo vadove Asta Tamulevičiene kitais metais tikimės išvysti daugiau konkurse dalyvaujančių mūsų mokyklos mokinių.

Norite kurti žemėlapius ir papasakoti savo istoriją? Puiku! Kreipkitės į mane ar geografijos mokytoją, padėsime.

 

img-0105

 

Jaunoji geomentorė, geografijos klubo „Azimutas” prezidentė Paulina Šakaitė

Nacionalinis diktantas 2018

Diktantas 2018Kovo 2 dieną gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ir rašė vienuolio pranciškono, Vilniaus Bernardinų bažnyčios kunigo, buvusio disidento Juliaus Sasnausko tekstą „Vienkartinumas“.

Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Konkursas organizuojamas vienuoliktą kartą. Gimnazijos bendruomenė konkurse dalyvauja kasmet - šiemet bibliotekos palėpėje susirinko 47 gimnazistai. 

 

 

 

 

 

 

Lietuvių kalbos mokytoja

Jovita Gružauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2018
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 276 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
991
Straipsniai
942
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
6668696
http://1rxpills.com/