Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Nugalėtojų taurė – mūsų gimnazistų rankose

Mūsų gimnazijoje vyko štangos stūmimo varžybos, kuriose dalyvavo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, Žiežmarių gimnazijos ir Palomenės pagrindinės mokyklos komandos. Varžybose geriausiai pasirodė ir taurę iškovojo Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sportininkai.

Atskirose svorio kategorijose nugalėtojais tapo ir prizines vietas užėmė šie mūsų gimnazijos mokiniai: iki 64 kg svorio grupėje Arnas Kveraga (III hs) – 1 vieta, Dominykas Petraitis (II KTU) – 3 vieta. Iki 73 kg svorio grupėje vietos pasiskirstė taip: Kajus Grenda (III bm-hs) – 1 vieta, Paulius Ratkevičius (IV ft-hs) – 3 vieta. Daugiau nei 82 kg svorio grupėje Erikas Ronis (III bm-ft) užėmė 1 vietą, Emilis Bezborodovas (I hs2) – 2 vietą.

Merginų grupės pasiekimai: Kamilė Kveragaitė (I a) – 2 vieta, Miglė Švenčionytė (IV ft-hs) – 3 vieta. Varžybose taip pat dalyvavo ir kiti gimnazistai: Aringas Kertenis (IV hs2), Orentas Gordejevas (II a), Ulė Svorobovičiūtė (II KTU).