Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Savaitė be patyčių

„Kaip bebūtų baisu, mūsų šalis kartu su Portugalija ir Latvija pirmauja pagal patyčių ir savižudybių skaičių. Įveikiant šią problemą labai svarbus suaugusiųjų vaidmuo, vaikai turi jais pasitikėti ir laiku sulaukti reikiamos pagalbos. Aš pats tvirtai pasižadu nesityčioti ir neleisti tyčiotis iš savęs. Pamatęs patyčias tikrai nebūsiu jų stebėtojas, o stosiu į aukos pusę. Prisiminkime seną patarlę: „Nesielk su kitais taip, kaip nenorėtum, kad su tavim būtų elgiamasi“. Tai tikrai teisingi žodžiai. Turim būti vienas kitam geresni, atidesni, draugiškesni, gerbti ir saugoti viens kitą. Juk mūsų tik trys milijonai...“ (Mintys iš mūsų gimnazisto rašinio).

Šiemet mūsų gimnazija kovo 21-27 dienomis dalyvavo jau antrą kartą organizuojamoje, Vaikų linijos inicijuotoje „Savaitėje be patyčių“. Pačia akcija nesiekiama ir nesitikima sumažinti patyčių savaitės metu, bet norima pakviesti tiek ugdymo įstaigos vadovus, mokytojus, tėvus, mokinius, politikus, mokslininkus, specialistus, Savaitė be patyčių žiniasklaidą visiems kartu ieškoti priemonių, kurios užtikrintų saugią ir pagarbią mokymosi aplinką.

Mūsų gimnazijoje mokiniai piešė, kūrė rašinius patyčių tema, gimnazistai vyko į filmų peržiūras, diskutavo dalyvaujant specialistams „Skalvijos“ kino teatre Vilniuje, kūrė rezoliucijas. Taip pat buvo atliktas patyčių paplitimo mūsų gimnazijoje tyrimas ir netgi suorganizuotas koncertas. Šitaip mes stengėmės atkreipti visos gimnazijos bendruomenės dėmesį į patyčių problemą, didinti sąmoningumą, skatinti draugišką ir pagarbų bendravimą. 

 Dėkojame visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti „Savaitę be patyčių“.

Psichologė Renata Stonienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 214 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1236
Straipsniai
1144
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11312395
http://1rxpills.com/