Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Pažintis su kultūrų sostine

Lapkričio 12 d., šeštadienį, geografijos klubo "Azimutas" nariai kartu su mokytojomis Asta Tamulevičiene ir Ona Jodonyte surengė ne tik smagią, bet ir naudingą išvyką į Kėdainius. Išvykę devintą valandą ryto, visą dieną praleidome tyrinėdami Kėdainių miestą.

Apsižvalgę įdomioje miesto rotušėje, aplankėme didingą reformatų bažnyčią, kurios rūsiuose saugomi Radvilų sarkofagai. Jie paliko didžiulį įspūdį ir galėjome sužinoti daugiau apie šios kilmingos giminės istoriją. Vėliau apsilankėme daugiakultūriniame centre, įsikūrusiame žydų sinagogoje. Išgirdę apie žydų istoriją Kėdainiuose, apžiūrėjome šiuolaikinės fotografijos parodą. Po kiek laiko apsižvalgėme Kėdainių krašto muziejuje bei Šviesiojoje gimnazijoje, kuri tikrai yra tokia vienintelė Lietuvoje. Kelionę baigėme Janinos Monkutės Marks muziejuje - galerijoje, kurioje susipažinome su nuostabiais šios autorės ir JAV lietuvių darbais.Visos ekskursijos metu vaikštinėjome unikaliu Kėdainių miesto senamiesčiu.

Ši išvyka buvo naudinga ne tik tuo, kad galėjome iš arčiau susipažinti su dar vienu Lietuvos miestu, bet ir tuo, kad atradome mums mažai pažįstamą Kėdainių pusę – daugiatautį, spalvingą kultūros kraštą.

Fotografijos Tautvydo Krilavičiaus (II h1)

Eglė Dabkevičiūtė (III st)

prie paminklo jonuui radvilai reformat banycios rusiuose prie radvilu sarkofagu rotuses aiksteje senamiestyje

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 161 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1235
Straipsniai
1144
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11299841
http://1rxpills.com/