Neformalus ugdymas

„Laikas, meilė, Šekspyras ir mes”

IMG 20190416 144642IMG 20190416 112452Balandžio 16 d. teatro studijos „Vaidiname Šekspyrą” nariai išvyko į M.K.Čiurlionio menų gimnaziją ir kartu su šios mokyklos mokiniais dalyvavo renginyje  „Laikas, meilė, Šekspyras ir mes”, skirtame  šio garsaus rašytojo ir dramaturgo gimtadieniui. I dalyje „Laikas“ mokiniai čiurlioniškiai skaitė sonetus ir pačių sukurtas miniatūras, perpintas su įvairiais instrumentais atliekama muzika bei baleto šokiais. II  dalyje „Meilė“ mūsų sudijos nariai skaitė sonetus, suvaidino keletą scenų iš spektaklio „Romeo ir Džiuljeta“ ir šoko renesanso šokius. Į finalinį šokį įsijungė ne tik Čiurlionio gimnazistai, bet ir jų mokytojai bei tėvai. Didelį įspūdį paliko žiūrovų šiltas priėmimas ir kultūringumas.

Po renginio buvome pakviesti papietauti ir apžiūrėti gimnazijos bendrabutį. Buvome nustebinti modernia aplinka ir puikiomis gimnazistų gyvenimo sąlygomis, grožėjomės Vilniaus panorama.

Teatro studijos vadovė Dainora Melinskienė