Naujienos
Fizikos olimpiados II etapo rezultatai
- Paskelbta: 2021 vasario 02, antradienis, 09:13
9 klasės
II vieta – Justina Kavaliauskaitė, I fg1 klasė;
10 klasės
I vieta – Aura Matuliūkštytė, II fg1 klasė;
III vieta – Beatričė Berulytė, II fg1 klasė.
11 klasės
I vieta – Danielė Verbickaitė, III bm-ft klasė;
II vieta – Vytenis Lelešius, III bm-ft klasė;
III vieta – Evita Šriupšaitė, III bm-ft klasė.
12 klasės
I vieta – Aleksas Juzukonis, IV ft klasė;
II vieta – Marija Derškutė, IV ft klasė;
III vieta – Matas Grincevičius, IV ft klasė.
Sveikiname gimnazistus ir jų mokytoją Gražiną Kairevičienę.
Informacijos centras-biblioteka
Sveikiname
- Paskelbta: 2021 sausio 29, penktadienis, 13:00
Kaišiadorių rajono Jaunųjų filologų konkurso rezultatai:
I vieta - Neringa Mėja Zazerskytė, IV bm klasė, mokytoja Jovita Gružauskienė;
II vieta - Ieva Jurevičiūtė, IV bm klasė, mokytoja Jovita Gružauskienė;
III vieta – Elada Jackevičiūtė, II fg1 klasė, mokytoja Živilė Kursevičienė.
Sveikiname gimnazistes ir jų mokytojas.
Informacijos centras-biblioteka
Sveikiname
- Paskelbta: 2021 sausio 29, penktadienis, 12:53
Lietuvos 11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiados II etapo rezultatai:
III vieta – Rugilė Morkūnaitė ir Matas Šimonis, mokytoja Audronė Nastajienė
Informacijos centras-biblioteka
Sveikiname
- Paskelbta: 2021 sausio 29, penktadienis, 12:52
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo rezultatai:
9 klasės
I vieta – Enrika Jankauskaitė, mokytoja Laima Sabaliauskienė;
III vieta – Miglė Valentinavičiūtė, mokytoja Laima Sabaliauskienė.
10 klasės
I vieta – Aura Matuliūkštytė,mokytojas Vytautas Kavaliauskas;
II vieta – Beatričė Berulytė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas.
11 klasės
I vieta – Neilė Antanavičiūtė, mokytoja Laima Sabaliauskienė.
12 klasės
I vieta – Ieva Jurevičiūtė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas;
II vieta – Austėja Andriulytė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas;
III vieta – Simona Jurevičiūtė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas.
Į respublikinį etapą pateko Aura ir Neilė.
Sveikiname gimnazistes ir jų mokytojus.
Informacijos centras-biblioteka
Sveikiname
- Paskelbta: 2021 sausio 29, penktadienis, 12:47
Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo rezultatai:
9 klasės
I vieta – Deimantė Pabiržytė;
II vieta – Jokūbas Sabanskis.
10 klasės
I vieta – Aura Matuliūkštytė;
II vieta – Beatričė Berulytė.
11 klasės
I vieta – Elzbieta Fedorinaitė;
II vieta – Rugilė Morkūnaitė.
12 klasės
I vieta – Ieva Jurevičiūtė;
II vieta – Austėja Andriulytė;
III vieta – Augustė Matuliūkštytė.
Į respublikos biologijos olimpiadą vyks antrokė Aura Matuliūkštytė ir ketvirtokė Ieva Jurevičiūtė. Sveikiname gimnazistus ir jų mokytoją Virginiją Aleksiūnienę.
Informacijos centras-biblioteka