Naujienos
Lietuvos 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas
- Paskelbta: 2022 vasario 08, antradienis, 12:08
Lietuvos 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkurse Kaišiadorių rajono savivaldybės etape Kamilė Pupalaigytė (I hs) užėme I vietą.
Kamilės anglų kalbos mokytoja - Dainora Melinskienė.
Informacijos centras-biblioteka
Biologijos olimpiada
- Paskelbta: 2022 vasario 07, pirmadienis, 12:11
Įvyko Lietuvos mokinių biologijos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas (nuotoliniu būdu). Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.
9 klasė
I vieta – Pijus Slavinskas (Ifg kl.).
10 klasė
I vieta – Jokūbas Sabanskis (IIfg1 kl.);
II vieta – Agata Zhulenko (IIfg1 kl);
III vieta – Deimantė Pabiržytė (IIfg1 kl.).
11 klasė
I vieta – Aura Matuliūkštytė (IIIbm kl.);
II vieta – Beatričė Berulytė (IIIbm kl.);
III vieta – Austėja Kanclerytė (IIIbm kl.).
12 klasė
II vieta – Neilė Antanavičiūtė (IVbm kl.);
III vieta – Rugilė Morkūnaitė (IVbm kl.).
Mokinius parengė mokytoja Virginija Aleksiūnienė.
Informacijos centras-biblioteka
Direktoriaus įsakymas „Dėl mokinių testavimo, vykdant savikontrolę greitaisiais Sars-cov-2 antigeno testais ir savikontrolės tyrimo rezultatų fiksavimo tvarkos“
- Paskelbta: 2022 vasario 04, penktadienis, 15:17
Direktoriaus įsakymas „Dėl Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus 2021 m. rugsėjo 29 d. įsakymo Nr. V-173 „Dėl Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos direktoriaus 2021 m. rugsėjo 16 d. įsakymo Nr.-160 „Dėl mokinių testavimo, vykdant savikontrolę greitaisiais Sars-cov-2 antigeno testais ir savikontrolės tyrimo rezultatų fiksavimo tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo" pakeitimo" 2022 m. vasario 4 d. Nr. V-42.
Fizikos olimpiada
- Paskelbta: 2022 vasario 04, penktadienis, 10:39
Įvyko Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Kaišiadorių rajono savivaldybės etapas (nuotoliniu būdu). Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai ir pasiekė puikių rezultatų.
9 klasė
I vieta – Simona Tamošiūnaitė (Ifg kl.);
II vieta – Pijus Slavinskas (Ifg kl.);
III vieta – Toma Bartninkaitė (Ifg kl.).
10 klasė
I vieta – Justina Kavaliauskaitė (IIfg1 kl.);
II vieta – Jokūbas Sabanskis (IIfg1 kl.);
III vieta – Gustas Paulauskas (IIfg1 kl.).
11 klasė
I vieta – Aura Matuliūkštytė (IIIbm kl.);
III vieta – Elada Jackevičiūtė (IIIbm kl.).
12 klasė
I vieta – Deividas Sabaliauskas (IVbm-ft kl.);
II vieta – Vytenis Lelešius (IVbm-ft kl.);
III vieta – Evita Šriupšaitė (IVbm-ft kl.).
Mokinius parengė mokytoja Gražina Kairevičienė
Informacijos centras-biblioteka
54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapas
- Paskelbta: 2022 vasario 01, antradienis, 09:13
Įvyko 54-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso rajono etapas. Prizinės vietas laimėjo mūsų gimnazistės:
I vieta – Augustė Tamošiūnaitė, IV bm klasė;
II vieta – Rugilė Morkūnaitė, IV bm klasė;
III vieta – Ineta Balčiūnaitė, IV bm klasė.
Gimnazisčių mokytoja Liucija Vinevičienė.
Darbų vertinimo komisija nutarė, jog Augustės Tamošiūnaitės darbai bus siunčiami į konkurso respublikinį etapą.
Informacijos centras-biblioteka