Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Projektai

Būk matomas ir saugus kelyje!

Sausio 10 d. gimnazijoje vyko atšvaitų patikrinimo akcija. Buvo tikrinama, kaip gimnazistai dėvi atšvaitus, neturintiems jų dalijami atšvaitai. Šią dieną gimnazijoje mokiniai turėjo galimybę specialiu aparatu pasidaryti atšvaitą ant drabužių, kuprinių. Atšvaitai, pritvirtinti termo būdu, ypatingi tuo, kad jų neįmanoma nulupti, sugadinti ar pamesti. Švytintys dekoratyviniai elementai ne tik apsaugo kelyje, bet ir pagyvina drabužį. Akciją organizavo bendruomenės pareigūnė Irena Budrikienė, visuomenės sveikatos specialistė Inga Petrauskienė ir socialinė pedagogė Daiva Janonienė.

Rūpindamiesi gimnazijos bendruomenės narių saugumu, norime priminti, kad vienintelė priemonė, kuri leidžia žmogų pastebėti tamsiu paros metu, – atšvaitai. Atšvaitas – paprasta ir efektyvi priemonė, užtikrinanti pėsčiųjų, dviratininkų, motociklininkų ir kitų eismo dalyvių saugumą.

PRIMENAME!

•Atšvaitas TURI BŪTI prisegtas dešinėje drabužių pusėje automobilio žibintų aukštyje, kad jį matytų iš priekio atvažiuojantys vairuotojai.

• Juostinis atšvaitas dedamas ant dešinės rankos ties alkūne, o ant dešinės kojos žemiau kelio.

• Pakabinamą atšvaitą, pervertą virvele, segtuku, prisekite prie drabužių (pvz., kišenės) dešinėje pusėje, kad jis švytuotų žmogaus kelių aukštyje.

Būk matomas ir saugus kelyje!

Už atšvaitus dėkojame Lietuvos kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos.

 

1 2 3 4

  

Daiva Janonienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 50 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1350
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5700096
http://1rxpills.com/