Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Tėvų komitetas

Gimnazijos tėvų komiteto funkcijos

Gimnazijos tėvų komitetas:

  • yra aukščiausia nuolat veikianti tėvų bendruomenės savivaldos institucija;
  • renkamas klasių tėvų komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų susirinkimuose atviru balsavimu iš 16 tėvų (po keturis atstovus iš paralelinių klasių). Kiekvienais metais rugsėjo–spalio mėnesiais devintų klasių tėvų komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų susirinkime renkami 4 Gimnazijos tėvų komiteto nariai vietoj kadenciją baigusių dvyliktų klasių mokinių tėvų atstovų. Išvykus mokiniui, kurio vienas iš tėvų yra Gimnazijos tėvų komiteto narys, Gimnazijos tėvų komiteto nariu tampa daugiausiai tarp atitinkamo klasių koncentro tėvų balsų gavęs, bet nepatekęs į Gimnazijos tėvų komitetą, atitinkamos klasės koncentro tėvų komiteto pirmininkas ar pirmininko pavaduotojas. Naujų Gimnazijos tėvų komiteto narių rinkimą organizuoja Gimnazijos tėvų komitetas.
  • savo veikloje vadovaujasi Gimnazijos tėvų komiteto nuostatais, kuriuos tvirtina Gimnazijos direktorius.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 141 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232220
http://1rxpills.com/